Sinan Gümüş - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Alman 3.liginde 1 gol 2 asistlik performansla Galatasaray'a geldi.

Gelen diger genclere göre biraz futbolcu tipi var, kuvvetli bir elemana benziyor. Baska birseyi de yok.

Mesela bu çocuk alman 3. liginden bedava geldi. Tarik çöpüde Alman 3. liginden geldi ama 6 milyon çekiyorlar. Eh ozaman ne gerek var satilmissehirsporla masaya oturmaya? Git Alman 3. liginden getir sag bekini. Simdi bu Sinani Satilmissehir alip oynatsa 2 sene sonra 10 milyon çekmezmi? Böyle saskin yönetimler olursa çeker tabi.

çocugu izlemedim ama yönetim dogru bir is yapmis. Anadolu takimlarina kaziklanmadik hiç yoktan.

Bal yapmayan arı tipli kanat topçularından değildir umarım.

Fazla beklentim yok Aydın'ı şu takımdan gönderip yedeğe oturacak kadar oynasa yeter.

Prandelli antrenmanlar çok begeniyormus " süpersin sinan , böyle devam " diye gazlıyormus. Bu adam tutarsa çok işimize yarar. En begenilen topculardan biri

Mesela bu çocuk alman 3. liginden bedava geldi. Tarik çöpüde Alman 3. liginden geldi ama 6 milyon çekiyorlar. Eh ozaman ne gerek var satilmissehirsporla masaya oturmaya? Git Alman 3. liginden getir sag bekini. Simdi bu Sinani Satilmissehir alip oynatsa 2 sene sonra 10 milyon çekmezmi? Böyle saskin yönetimler olursa çeker tabi.

çocugu izlemedim ama yönetim dogru bir is yapmis. Anadolu takimlarina kaziklanmadik hiç yoktan.

Yok, illa Anadolu takiminda oynamasi lazim bizim ergenlerin futbolcu kabul etmesi icin. Almanya'dan gelince "3. ligde oynamazdi adam olsaydi".

Üst Alt