#11 Yunus Akgün - Sayfa 138 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün

Devreye Adana Demirspor girdi ve oraya gitti.Yunus'un Twitter'ı da Fatih hocaya olan bağını gösteriyo..

FUb8IMNWAAIOGsJ

Alıntıladığın cümleyi tekrar oku sen.

Okudum sen de oku bedelsiz gönderme dediğinin kaynağı var mı yok :D Adamın kendi cümlesi kiralık diyo orda..
Kanka ADS geçen yaz Yunus için hep devredeydi, istiyordu Oğulcan transferinde kiralık olarak Rizeye gitmesini Terim istedi ama Yunus gitmek istemedi ısrarla ben ADS'yi istiyorum dedi. Terime kalsa Rizeye gidiyordu. Yunus, hocaya ADS için baskı yaptı kısaca

2024 haziran sonunda sözleşme bitiyor. Serbest kalma bedelleri oyuncuya verdiğin güveni gösterir. Eminim Keremde Yunus gibi 1 yıl gitse gelse farklı boyutta olur. Sözde bizim yurtdışında kardeş Klüp vardı. Neden gençleri oraya yollamıyoruz

mevzunun ana fikrinin bizden kesilecek haraç miktarını azaltma olduğu, ve yunusun da bu alışverişte kiralık olarak önerildiği hafızalarımızdaki yerini korumaktadır. fakat nasıl oğulcan meselesinde aldığımızda herkes rize sözleşmesini kafasına göre uzatamaz biz haklıyızdan 2 senede ft bu herife 1.2 milyon euro verdirdiye döndüyse, zmnla ft yunusu antremandan kovdu flna da gidebilir bu iş.

Okudum sen de oku bedelsiz gönderme dediğinin kaynağı var mı yok :D Adamın kendi cümlesi kiralık diyo orda..
Yazmayacaktım da neyse.

Ben transferin detayına mı vurgu yapıyorum güzel kardeşim. Buradaki önceliğin kime verildiğini vurguluyorum.

Öngörü olarak facia bir kararmış. Bunu ben, sen veya x bir taraftar görmek zorunda değil ancak takımın hocası görmek zorunda. Korkunç bir kadro mühendisliği yapıldı geçtiğimiz sezon. Bu mevzu da bu duruma dahildi ancak çok konuşulmamıştı. Akıllara gelmişken de not düşmek gerekiyordu.

Yazmayacaktım da neyse.

Ben transferin detayına mı vurgu yapıyorum güzel kardeşim. Buradaki önceliğin kime verildiğini vurguluyorum. Normalde bunun tek okumada anlaşılması gerekiyor.

Öngörü olarak facia bir kararmış. Bunu ben, sen veya x bir taraftar görmek zorunda değil ancak takımın hocası görmek zorunda. Korkunç bir kadro mühendisliği yapıldı geçtiğimiz sezon. Bu mevzu da bu duruma dahildi ancak çok konuşulmamıştı. Akıllara gelmişken de not düşmek gerekiyordu.
Geçen sene genç kadro kurulumunu Burak istemiş Fatih hoca kabul etmiş.Fatih hoca Ghezzal'ı Gedson'u falan istedi alınmadı.Hatta son zamanlar Elneny istendi alınmadı.Haberlere göre konuşuyorum.Yönetim de Rizespor'un istediği parayı verseydi o zaman oyuncu takasına girileceğine ki 2 oyuncu kiralık olarak anlaşmışlar sen bonservissiz yazıyosun.Olayın üstünden o kadar zaman geçmiş gerçeği olmayan bi olayı şimdi gündeme getiriyosun..

Mertens ile topa nasıl vurulacağını daha iyi seviyeye çıkarabilir. Ayak içi Ustası geldi, Yunus’a çok şey katacaktır.

Yunus gitti oynadı ve güçlü döndü. Hakkı ne ise fazlasıyla verilmeli ve takımda tutulmalıdır. Alt yapıdan gelen bu değerlere hakettiği değer verilmelidir.

Altyapıdaki gelişimini ve dönemlerini bildiğim için özellikle 2000 jenerasyonunun genelini çok severim, Yunus ise Celil'den sonraki favorimdi o yüzden şu an A takımda oynayacak olması, elimde büyümüş birinin iyi yerlere gelmesi hissini veriyor.

Umarım çok iyi yerlere gelir, yolu açık olsun.

Mertan Caner Öztürk de olabilir Emre Çolak da Arda Turan da.

Recep daha iyiken onun önüne geçmiş gibi gözüküyor artık.

Her ne kadar gençler arasında #1 bana göre Celil olsa da Yunus da potansiyelli lakin eğer orta bölge alternatifi olarak görmüyorsak acilen kiralamalıyız, 5 tane ilk 11 oynayabilecek kanat var takımda.

Vay be 4 sene olmuş btw.

Son düzenleme:
Üst Alt