#11 Yunus Akgün - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün

Altyapımızdan çıkmış bir futbolcunun başarılı olması beni iki kat daha fazla mutlu ediyor. Yunus bu yeteneğini mantalitesiyle birleştiği takdirde Avrupa'nın her kulübünde oynayabilecek potansiyele sahip bir futbolcu. Tabi ben özellikle Şampiyonlar Ligi'nde oynamadan satılmaması gerektiğini düşünüyorum. Umarım o günleri de görebiliriz.

En çok Yunus'un bu gördüğü muamele endişe verici. Bu adamın daha ne yapması lazım? Seviye kabul edersin etmezsin ( O zaman neden 2. lige kiraladın ), kiralık gönderdiğin futbolcular arasında devamlı oynayan ve kendini geliştiren bir performans ortaya koydu. Kesinlikle artık çok daha fazla güvenilmesi gerekiyordu. Hatta gözümde Kerem'den bile daha net ve hazır durumda olduğunu düşünüyorum. Gel gelelim Babel oynadı, Akbaba oynadı o oynadı bu oynadı. Bu vaziyet kuruma ve gençlere hiç doğru mesajlar gibi gelmiyor. Korumak ve değerli olduğunu söylemek ayrı, olduğunu hissettirmek ayrı şeyler.
+
Arkasında sağlam bir bek ile bu çocuk coşar. Şu an için tek dezavantajı arkasındaki bek. Ona rağmen akıyor. Böyle devam çocuk.

Üst Alt