#11 Yunus Akgün - Sayfa 251 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün

Yunus kalmali da yetenek vs zaten sorun yok kafayı sahaya vermede sıkıntı hala yedek kaldım diye tribe dusecekse baştan oturup konuşulmalı, olanı degistirmek için dert etmiyor, olandan dert ediyor böyle bakarak nasıl ilerleyecek anlamadım neyse bence kalacaktır ama kritik bir sezon kendisi adına, fırsat bulduğu her anı iyi değerlendirmeli. 11 düşündük olmadı, dusunmezken de oldurmak onda bitiyor.

Yunus kalmali da yetenek vs zaten sorun yok kafayı sahaya vermede sıkıntı hala yedek kaldım diye tribe dusecekse baştan oturup konuşulmalı, olanı degistirmek için dert etmiyor, olandan dert ediyor böyle bakarak nasıl ilerleyecek anlamadım neyse bence kalacaktır ama kritik bir sezon kendisi adına, fırsat bulduğu her anı iyi değerlendirmeli. 11 düşündük olmadı, dusunmezken de oldurmak onda bitiyor.

Valla bu saatten sonra ortada BAY ornegi varken, kimsenin tribe girme lüksü yok. Cocuga otur dediler oturdu, oyna dediler oynadi. Surekli kendini gelistirdi, formayi Zaha ve Kerem’den soke soke aldi.

Barış gibi yeteneğinin kısıtlı olduğunu anlar takım oyuncusu olmaya karar verirse bizim takımın rotasyonunda iş yapar yoksa cacık olmaz Yunusdan

Bence yetenekleri kısıtlı değil yetenekleri konusunda problemi degilde daha çok büyük takım oyunu konusunda kendi oyununu kabul ettirmesi önemli.

Bence kısıtlı evet bir çalım ve ilk dokunuş becerisi var ama bununla fark yaratacak hıza sahip değil. Takım oyuncusu olmaya karar verir, basit ve doğru oynamayı öğrenirse iyi bir 10 numara yedeği olur Yunusdan

Hem yerli hem Tete'den iyi. Kalmasindan yanayim ben de.

Seneye banko iki kanat var: Baris ile Ziyech. Ilk 11 icin kanat aramaya gerek yok yani.

Bence kesinlikle kalmalı Ziyech iyi güzel ama bu çocuk 3. Şansı hak ediyor ayrıca yarın ŞL listeleri verilirken mutlaka bulundurmalıyız Sergio ndombele aurier tete vinicous bu ağırlıklardan kurtulursak zaten yunusa daha fazla oynama şansı gelir belli mi olur BAY transferinden sonra bu çocuk da bir şeyler öğrenmiştir yaşı da genç seneye ŞL de iki maç oynasa 10m eder seneye de satacak oyuncu lazım sadece alarak çevrilmiyoruz suyun öteki tarafı değiliz biz

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt