#11 Yunus Akgün - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün

Buyuk futbol bilgini ve profesoru Fatih Hocam Yunusu zamaninda Anderlecht`e kakalamaya calisiyordu bire ikiye bakmadan. Hocam isik gormediyse o topcudan olmaz.

Bknz. Mustafa Muhammed

Kiralık gitmesi sorun değil, bu denli geliştirebiliyorsa kendini bu kazançtır dolu tarafından bakarsak. Bu şekilde geri dönecekse ok, kötüsünü görürsek sıkıntı.

Twitter'da gördüm Transfermarkt denen serefsiz sitede profili en cok tiklanan futbolcuymus bugün. Bunlarin arasinda bir kac sukuvat vardir belki, böyle oynamaya devam ederse yurt disindan iyi teklif gelebilir bilemeyiz. Zamaninda daha altyapida oynarken 3 Milyonluk mu ne teklif var diye haberler dönüyordu

Bu sezon 18 macta 6 gol 6 asist ile oynuyor, bugün bize karsi sergiledigi performans ile de öne cikti bayagi.
Bizim takımda 6 gol atabilen veya 6 assit yapabilen herhangi bir futbolcu yok sanırım daha

Devre arası kiradan geri çağırıp Barış'ı yollamak istesek kabul ederler mi? Terim Adanalılığını konuştursun da şu operasyonu yapsın bi zahmet

Şişirmeye gerek yok. Boş alanda oynamayan oyuncu yokdur.Alternatif olarak kalabilir ama bizde ilk oyuncusu olamayacağını düşünüyorum.Aynen morutanda olduğu gibi.

işin yönetim ve taknik adam açıısından daha vahim bir durumu bu adamı gönderiyorsun morutan gibi adamı alıp biz gençleşiyoruz diyorsunuz.Sizin hayatınız yalan dolan.

Bun cocuga nasil herkesin cop dedigi ama yunusu savundugum gunleri hatırlıyorum.o yuzden hic oyle ovmeyin simdi.az yuzunuz kizarsin,hoca iyki gondermis
Normalınde kıraya verılmesı yanlıs degıl belkı antrenmanlarda kendını gosteremedı buda olabılır burdakı yanlıslık su Adana Demır kapımızda yattı kıralamak ıcın bız kıralarken madde koydurmuyoruz devre arasında gerı alabılırız dıye aynısı Okan ıcınde gecerlı belkı Menemendekı Batuhan ıcınde gecerlı madde koydurursun oyuncu patlama yaptıgında monte edılır gecen hafta yazmıstım en ıyı transfer olur diye devre arası kendi oyuncularımızı alamıyoruz

Normalınde kıraya verılmesı yanlıs degıl belkı antrenmanlarda kendını gosteremedı buda olabılır burdakı yanlıslık su Adana Demır kapımızda yattı kıralamak ıcın bız kıralarken madde koydurmuyoruz devre arasında gerı alabılırız dıye aynısı Okan ıcınde gecerlı belkı Menemendekı Batuhan ıcınde gecerlı madde koydurursun oyuncu patlama yaptıgında monte edılır gecen hafta yazmıstım en ıyı transfer olur diye devre arası kendi oyuncularımızı alamıyoruz
Böyle patlama yapacağını düşünmüyordu kimse, yönetimsel zaafiyet yani.

Bu sene ADS nin bir çok maçını izledim Yunus hiç göze batmamıştı. Bizim maçta aşırı hırsla ve Ömerin boşalttığı koridoru değerlendirdi. Abartılacak bişey yok. Yunus fanları ADS nin diğer maçlarını takip etsinler ne demek istediğimi daha iyi anlarlar.

Yusuf Erdoğan performansı, intikam dolu aşırı hırs. Yunus'tan en fazla bir başka Yusuf Erdoğan olabilir Türk futbolunda, daha fazlası olmaz.

Bu sene ADS nin bir çok maçını izledim Yunus hiç göze batmamıştı. Bizim maçta aşırı hırsla ve Ömerin boşalttığı koridoru değerlendirdi. Abartılacak bişey yok. Yunus fanları ADS nin diğer maçlarını takip etsinler ne demek istediğimi daha iyi anlarlar.
Ne olursa olsun 6 gol 6 asist iyi iş

Defansif yardım problemi dışında bence çok sorunu yok. Ligde öyle sürklase eden kanat yok zaten.

Üst Alt