#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

Bazı futbolcular yeteneklidir ama doğru karar konusunda seviyesi magmadır.
Bazıları doğru karar verir ama ayağı 5 e 10 kalas gibidir.
Yunus hem yetenekli hem de güzel bir oyun aklı var.
Daha iyi olman dileğiyle.

Taraftarın seveceği bir futbolcu olmuş ama hızını arttırması lazım temposunu ayarlaması lazım . Defans tarafına hiç gelmiyor yürüyerek geliyor avrupada böyle oyuncu istemezler

Özeleştiri yapmam lazım kendi adıma. Tamam hep bir yeteneği vardı ama hiç bir zaman gelişeceğini düşünmemiştim. Hatta 2.ligte takılır diyordum gamsız bir havası vardı. Mitşö’de de yanıldık gibi. Bir maçla olacak gibi değil ama çok azda olsa bunu gördük.

Ben de özeleştiri yapayım o zaman. Ben de asla olmayacağını düşünenlerdendim. Şu anki Barış alper gibi saçma sapan bir şeyler yapıp duracak gibi geliyordu hep.

Ama laflarımı yedim. Avrupadan bu kalitede topçu Türkiye ye gelmez. net söylüyorum parayla bile alamazsın. Bu bir de formla alakalı değil adam bildiğin olmuş

Yunus inanılmaz değişmiş ya ben hiç beklemiyordum böyle olacağını. Birçok kişi bu sene başında Yunusu Keremin önünde görürken abartı olduğunu dusunuyordum ama öyle degilmis

Ne Sevilla'si ne Lille'i kardesim. Bu adamin oynayacagi takimlar City, Liverpool, United, Arsenal, Chelsea, Tottenham, R.Madrid, Barcelona, A.Madrid, Juve, Inter, Milan, Bayern ve PSG'den biridir. Baska yerde oynamasi haram. Duruma gore Newcastle Utd olabilir gelecekte Araplarin akitacagi paraya bagli olarak

Sozlesme yapin adami dellendirmeyin

Üst Alt