12. Geleneksel Yahoo Fantasy Basketball | Şampiyon Sercan Turan - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

12. Geleneksel Yahoo Fantasy Basketball | Şampiyon Sercan Turan

Şaibeli bir sezonda şampiyonluk mücadelesi vermek... Bu pis işler ancak ben şampiyon olursam düzelir, yahoo camiasının selameti açısından benim şampiyon olmam elzemdir.

renktas yani bende de fox ve hart sercan’a karsi sahaya cikmayi reddediyo. Gobert oruca girmis. Wcj nazlaniyor.

magduriyet yaratmyalm zaten tum lig korkusundan agliyor….

Şimdiye kadar 4 günde oynamayanlar listesi. Objektif olarak bak sadece.

Bende: Grant, SGA, Herro, Ante, Brooks
Sende: Hart, WCJ, Fox

Bu şekilde bile 5'e 3 sen kârlısın zaten. Daha da dediklerine bak. Bırak yaa

Şimdiye kadar 4 günde oynamayanlar listesi. Objektif olarak bak sadece.

Bende: Grant, SGA, Herro, Ante, Brooks
Sende: Hart, WCJ, Fox

Bu şekilde bile 5'e 3 sen kârlısın zaten. Daha da dediklerine bak. Bırak yaa

tamam da o adamlari cikarinca benim kadromda asker disi kalmiyo bir garland kicini yirtiyo. Ki bende hart ve fox hic oynamadi yani 1 mac oynayp b2b ya da 2. maclarda dinlense burda aglamaya yuzum olmazdi..

sende lavine’den mobley’e mccoluma kadar adam var kardesm magduru oynamayalm

tamam da o adamlari cikarinca benim kadromda asker disi kalmiyo bir garland kicini yirtiyo. Ki bende hart ve fox hic oynamadi yani 1 mac oynayp b2b ya da 2. maclarda dinlense burda aglamaya yuzum olmazdi..

sende lavine’den mobley’e mccoluma kadar adam var kardesm magduru oynamayalm

Onların hepsi benim bebeklerim. Hele ki dün gece adam gibi adam Adams'ın 3 steal 3 block yapması. BEBEYİM

Komisyon olarak son 3 gunu çok yakından takip edecegimizi belirtmek isteriz. Hile hurda şerefsizlik yavsaklik olmasin.

Üst Alt