12. Geleneksel Yahoo Fantasy Basketball | Şampiyon Sercan Turan - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

12. Geleneksel Yahoo Fantasy Basketball | Şampiyon Sercan Turan

Şimdiye kadar 4 günde oynamayanlar listesi. Objektif olarak bak sadece.

Bende: Grant, SGA, Herro, Ante, Brooks
Sende: Hart, WCJ, Fox

Bu şekilde bile 5'e 3 sen kârlısın zaten. Daha da dediklerine bak. Bırak yaa
Burada 5e 3 sen öndeydin ilk 4 günde. Son 3 gün ise oynamayanlar

Bende: Herro, Grant, SGA, Grant
Sende: Hart, Hart, WCJ

Toplamda benim 9 adamım oynamazken senin 6 adamın oynamamış. AĞLAMA YANİ

Burada 5e 3 sen öndeydin ilk 4 günde. Son 3 gün ise oynamayanlar

Bende: Herro, Grant, SGA, Grant
Sende: Hart, Hart, WCJ

Toplamda benim 9 adamım oynamazken senin 6 adamın oynamamış. AĞLAMA YANİ

balim oyle bakmak daha rahar geldi heealde bie se takvime bak mac mac bak:)) oyle bakinca da esit gibi ama kadronun bel bagladiklari acisindan daha dezavantaj yasadim. ki senn kadron genis oldugunu soyledik ztn

Serjoyu ve yunuzu tebrik etmekle beraber ballı başakşehir kıvamında bir şampiyonluk yaşandığını da belirtmek isterim. Butler i da iteleyebilseydim yüzüğü yakardım bizi bitirdi hırt.

Ligdeki 9 10 takasın herhalde 7 8 ini yapmış gm olarak ligin takas pasifliği de beni üzmektedir seneye herkes için daha kaotik bir lig olmasını diliyorum.

Serjoyu ve yunuzu tebrik etmekle beraber ballı başakşehir kıvamında bir şampiyonluk yaşandığını da belirtmek isterim. Butler i da iteleyebilseydim yüzüğü yakardım bizi bitirdi hırt.

Ligdeki 9 10 takasın herhalde 7 8 ini yapmış gm olarak ligin takas pasifliği de beni üzmektedir seneye herkes için daha kaotik bir lig olmasını diliyorum.

Hiç takas yapmadan şampiyon oldum :ka21:

hakli bir isyan. ama insanlar bedel odemek istmeeyince bazen takaslar da olmuyo. mesela kentaki. kurtulma adina takas niyetlenip daha da batmasitla umarim dersler alinmistir.
ben bu seson fazla lige birden girince ilgim de dagildi seneye daha aktif olunur insh

Takasta iki taraftan biri mutlaka KAZIKLANIYOR. Bu net. Ben kazıklamayı teklif etsem karşı taraf kabul etmez, karşı taraf kazıklamaya çalışınca ben neden kabul ediyim. Kısır döngü

Ancak şöyle olabilir. 1 tane C falan olacak da C arayacam. başka türlü olmaz

Takasta iki taraftan biri mutlaka KAZIKLANIYOR. Bu net. Ben kazıklamayı teklif etsem karşı taraf kabul etmez, karşı taraf kazıklamaya çalışınca ben neden kabul ediyim. Kısır döngü

Ancak şöyle olabilir. 1 tane C falan olacak da C arayacam. başka türlü olmaz

yaw sadece o degil eldeki oyuncu grubuna gore, kendinde guclendirmek istedigin pozisyona gore takaslar da olabiliyo hanyy. bedel odemek istemeyene de denemez tabi bisi

Üst Alt