12 Numara Yöneticisi İfade Verdi!


59f34623c03c0f1edc608040.jpg

Galatasaray'a FETÖ ithamlarında bulunan "12 Numara" taraftar hesabı yöneticisi Mehmet Alakuş, bakanlık müfettişlerine ifade verdi.


Galatasaray'a yönelik FETÖ suçlamasında bulunan 12Numara.org hesabının yöneticisi Mehmet Alakuş’a "Neye dayanarak bu suçlamada bulundunuz?" sorusu yöneltildi.

Öte yandan Galatasaray Spor Kulübünün de Mehmet Alakuş ve 12Numara.org hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunduğu biliniyor.

Gamaspor
 
aslında bu tipler, renk ayrımı yapılmaksızın söylüyorum, "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama suçu" kapsamında ifadeleri alınmalı, gerekirse yargılanmalı...
 
anasından emdiği sütü burnundan getirin bu puştların, bu işin peşini bırakmayın. koskoca camiaya böyle şerefsizce, salakça iftiralarla çamur atmak kolay mı bukadar
 
fb yönetiminin bir kolu olduğunu bilmeyen yoktur. biraz telefon görüşmelerine baksalar fb ye kadar uzanır bu ama ne kadar uğraşmazlar. bu hesapların nefret tohumları ektiğini görmezden gelmek için kör olmak lazım. sadece fener kanadından eleştirmek istemem. aynı boku bizimkiler de yiyor çünkü.

karşılıklı goygoy olayı güzeldir ama taraftarları kanlı bıçaklı hale getirmeye izin verilmemesi lazım.
 
Üst Alt