#13 Alex Telles - Sayfa 211 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi sol beki bi transfer olamadı gitti.

Kendisi ofansta idare eder ama defansta kötüdür.

Bizdeyken de rezil oynuyordu zaten. Göndermekte haksız değildik.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Bizde oynarken rezil performansları vardı ama gençti.

Yusuf Erdoğan denen hızdan başka bir numarası olmayan adam bile patates etmişti kendisini.

Kaliteli olduğunu kimse inkar etmedi ama şartlar farklıydı yabancı sınırı vardı paramız yoktu vs.

Kendini geliştirdi bizde kalsa zaten hayatta bu seviyeye gelemezdi.

Ben dahil bizim taraftar yapımız genç oyuncuların gelişim sürecine katlanamıyor.

Yabancı sınırı varken bu çok daha anlaşılıyordu. Şimdi de mesela yerli genç oyunculara pek katlanamıyoruz.

Atletico Madrid'in transfer gündeminde bulunan Alex Telles, Porto'dan ayrılmayı düşünmediğini söyledi.

"KENDİMİ İYİ HİSSEDİYORUM"

Portekiz'de mutlu olduğunu dile getiren Telles, "Porto, Şampiyonlar Ligi'nde oynayan ve tüm kupalar için savaşan harika bir kulüp. Burada kendimi iyi hissediyorum. Bu sezon iyi geçti, tam 53 maçta oynadım. Umarım gelecek sezon daha da iyi olur" şeklinde konuştu.

G.SARAY YÜZDE 10 PAY ALACAK

Alex Telles'in Porto'dan ayrılması durumunda Brezilyalı oyuncuyu 6.5 milyon euroya satan Galatasaray, kardan yüzde 10 pay alacak. Porto ile yaptığı sözleşmede 40 milyon euroya serbest kalır maddesi bulunan Alex Telles için bir takımın bu bedeli ödemesi durumunda Galatasaray kasasına (kardan) 3.2 milyon euro koyacak.

Porto'da bu sezon 53 maça çıkan 26 yaşındaki futbolcu, 6 gol attı ve 13 asist yaptı.

Üst Alt