#13 Alex Telles - Sayfa 212 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
6 maçta 2 gol, 2 asist yapmış bu sezon. Ayrıca maç özetlerine de şöyle kabaca baktım, duran topların çoğunu Telles kullanıyor. Attığı iki gol de penaltıdan. Sert ve kavisli ortalar yapıyor.

6 maçta 2 gol, 2 asist yapmış bu sezon. Ayrıca maç özetlerine de şöyle kabaca baktım, duran topların çoğunu Telles kullanıyor. Attığı iki gol de penaltıdan. Sert ve kavisli ortalar yapıyor.

Halen iyi bir fiyata satılmasını bekliyoruz alacağımız pay yüzünden ama bu gidişle 34 yaşına geldiğinde alan biz olacağız yine.

Şunu unutuyorsunuz. Bizde olsa bu da ön direğe açar ortaları duran toplarda ve kornerlerde.

Bizim takımın en büyük(!) duran top özelliği bu.

sent via GSC

Şunu unutuyorsunuz. Bizde olsa bu da ön direğe açar ortaları duran toplarda ve kornerlerde.

Bizim takımın en büyük(!) duran top özelliği bu.

sent via GSC
Aslında kornerlerde en tehlikelisi ön direk organizasyonu. Ön direkteki oyuncu topu arkaya aşırdığında rakip defansın yapabileceği hiç birşey kalmıyor. Bizdeki esas sorun organizasyonsuzluk.

Aslında kornerlerde en tehlikelisi ön direk organizasyonu. Ön direkteki oyuncu topu arkaya aşırdığında rakip defansın yapabileceği hiç birşey kalmıyor. Bizdeki esas sorun organizasyonsuzluk.
Işte o yüzden de boşa gidiyor kornerler. Duran top oldu mu heyecan falan olmuyor ben de nasıl olsa rakip karşılayacak topu diye.

sent via GSC

Üst Alt