# İsmail Çipe - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İsmail Çipe

Muslera bütün sezon oynamasın, böyle iddiasız bir son maç oynasın, bakalım ne kadar performans verecek.. İsmail iyi mi, kötü mü.. Bilemem ama bu bir gerçek.
trabzonsporun genc kalecsi ilk macinda hata bize karsi oynadi ondan sonra kaleyi kimseye devretmedi
firsat öyle birsey geldimi kulanacan burasi yaz boz tahtasi degil

trabzonsporun genc kalecsi ilk macinda hata bize karsi oynadi ondan sonra kaleyi kimseye devretmedi
firsat öyle birsey geldimi kulanacan burasi yaz boz tahtasi degil
Hayır ondan önce Uğurcan oynuyordu bizim maçta Arda oynadı. Hemen sonraki Göztepe maçı dışında da oynamadı bi daha Arda. Uğurcan oynadı hep. Bilmeden konuşmayalım.

Evet genç bir kaleci ilk maçına bizim sahada çıktı iyi de oynadı ama tamamen istisna bu durum. Düzenli oynamayan kalecinin olumsuz etkilendiği gerçeğini değiştirmez..

Hayır ondan önce Uğurcan oynuyordu bizim maçta Arda oynadı. Hemen sonraki Göztepe maçı dışında da oynamadı bi daha Arda. Uğurcan oynadı hep. Bilmeden konuşmayalım.

Evet genç bir kaleci ilk maçına bizim sahada çıktı iyi de oynadı ama tamamen istisna bu durum. Düzenli oynamayan kalecinin olumsuz etkilendiği gerçeğini değiştirmez..
benimde bekletim daha fazlasiydi ismailden ama cok sansizdi diyelim, belkide kadroyla alkasi vardi bugün
ama calis kardesim önündeki kaleci muslera antrönörün tafarel hicmi antreman yapmiyon bugünki görüntüsü
sanki karpuz bostanidan gelmis gibiydi...... tabiki oynamasida lazim

ben türkiye liginde galatasaray maclari haric pek seyretmiyorum ben ugurcanla ardayi ayni kisi sandim..
sorry..

Maçın 80.dakikasındayım çipenin tek hatalı golü 4.gol boşa bu kadar ortalığı yakmaya gerek yokmuş ben de yorumları görünce Eray performansı gösterdi sandım..
Özette son golü görmüştüm sadece ama maç geneli adam elinden geleni yapmış ya.. İlk gol savunmaya 2. gol linnes 3.gol stoperlere yazılır..

NauticalLividCorydorascatfish-max-1mb.gif

Galatasaray'da yedek kaleci olmak bile onurdur. ŞAmpiyonlar liginde avrupa yıldızları ile fotoğraf çekinebilme şansın olacak, Türkiye'nin en iyi kadrosuyla oynayacaksın, Resmen piyangonun sana vurması gibi birşey.
Transfer olup gitmek isterse salaklık yapar. Muslera'yı satarsak belki as kaleci bile olma şansı var.

Macin özetine bakinca öyle cok hatali gözükmeye bilir. Ama macin ilk yarisini izlediyseniz ne kadar cöp oldugunu görmemek imkansiz.

1) Yan toplara bir cikisi var, aman allahim. Bence Sivasli oyuncuya yaptigi hareket penaltida calinabilirdi mesela.

2) Defansin arkasina atilan toplarda hic cikmiyor. Defansin arkasina dedigim toplarda, boxa gelen toplar icin diyorum. Yoksa Neuer gibi boxun 5-10 metre önüne gelen toplar icin degil. Ilk golden önceki korner mesela o yüzden olustu.

3) toplari cok ve cok kötü yerlere celiyor ve cok sektiriyor

Ayagi ama cok temiz, ona lafim yok. Musleradan cok daha oyun kuruyor.

Üst Alt