#13 Sergen Yalçın - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2003te göndermekle büyük hata etmiştik, düzgün bir sözleşme yapsak kariyerini bizde bitirebilirdi.

2002 yazında Sergen bizle yaptığı ön protokolu bozup bjk'ye gitmeyi seçmişti sanki. Hatta uzun süre konuşulmuştu babası bjk ye giderse evlatlıktan reddederim filan demiş skeçlere filan konu olmuştu Sergen'in kime gideceği, hamdi alkan skeçi olması lazım.

Bir röportajında, oynadığı diğer takımları saydıktan sonra, ''Galatasarayda oynamak zorunda kaldım'' ifadesini hayretle dinlemiştim. Bildiğim kadarıyla çocukken FB liymiş zaten. Galatasarayda kalması istenmesine rağmen BJK a gitmeyi tercih etmişti...

o sezon bitmeden 100. yılı için bjk ile anlaştı diye biliyorum bende. zaten şampiyon olduğumuz o senede ilk beşiktaşla görüşüyor anlaşmak üzereyken bjklı yöneticilerle bi inatlaşması yaşıyor sonra bize imza atıyor.
bu mevzuyu anlattığı bi video vardı hatta

Isleyen sistemi bozmakta üstümüze yoktu.

Sergen'in yollanmasi...

Uefa kupasini bir daha kazanacakken ve elimizde stoper yokken Adnan Bros'un Meira'yi yollamasi...

fb basininin gazina gelip harikalar yaratan Keita'nin yollanmasi...

düzine gol atarken gomis'i yollayip forvet alinamamasi...

uzar gider vs.

Yapma bunu renkdaş hatırlatıp strese soktun beni şimdi. Meira'nın rakibimize satılıp yerine kimsenin alınmayışı, bu saçmalık yüzünden Kewell'ın defans çıkması, Caner Erkin'in takımı satıp kırmızı görmek için herşeyi yapması ile ikinci Uefa kupasının elimizden gidişi. Ah o Caner yok mu, ah o Les Adnans yok mu tarihimizin kara sayfalarında saklılar.

sergen iyi hoca olacak mesela ben okandan hala emin degilim ama sergen aklı gecelere kaymazsa net sekılde olacak

sergen lider karakterli bir adam oyuncu idaresini biliyor alanyada kalsaydı cok daha güclü hale gelirdi alanya

Bugün uğraştı bayağı kaybetmek için. Şu Guilherme'yi 90 dakika tutup Töre'ye dönmemesi fecaat. Bifouma'nın daha önce hiç sağda oynayıp solla gol attığını görmemiştim, herifin ekstrasından Sergen de payelendi. Ama yalan yok bizden iyi takım yapmış Aquah, Bifouma, Mina filan bayağı at dişi oyuncular. Beşiktaş'ın başında olsa Avcı'dan daha çok çekinirdim.

Üst Alt