#14 Allie Quigley - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 Allie Quigley

Bu sezon bir de kaliteli bir uzun alsaydık lig de şampiyon bile olurduk uzun konusunda ne yazık ki inanılmaz zayıf hamleler yaptık

Gelecek sezon için Yakın Doğu Üniversitesi ile anlaşan yıldız skorer Allie Quigley, Galatasaray’ın rakibi ile oynayacağı play-off serisinde forma giymeyecek. (via @JWsBasketball)

Bu gerçekten doğru mu...

Her branşta aleyhimize şike yapılıyor aleni.

Belediye takımları
Desteklenen Kayyum Üniversite Takımları
Sponsoru yalaka olan şirket takımları

Ne yaptık ulan biz bu ülke sporu için kupa getirmekten başka. Nedir bu çekememezlik.

Gelecek sezon için Yakın Doğu Üniversitesi ile anlaşan yıldız skorer Allie Quigley, Galatasaray’ın rakibi ile oynayacağı play-off serisinde forma giymeyecek. (via @JWsBasketball)

Bu gerçekten doğru mu...
Bu tam olarak doğru değil sözleşmesi mahalli maçların istediğinde oynar diye maddesi var bunu gsbasket'te anlattım diye linç edilmiştim. Bu rezilliğin müsebbipleri de Can Topsakal-Ömer Yalçınkaya-Müge Erdem-Nevriye Yılmaz-Marina Maljkovic'tir yani suçlu allie değil...

Her branşta aleyhimize şike yapılıyor aleni.

Belediye takımları
Desteklenen Kayyum Üniversite Takımları
Sponsoru yalaka olan şirket takımları

Ne yaptık ulan biz bu ülke sporu için kupa getirmekten başka. Nedir bu çekememezlik.
Yok üstat yanlışın var biz kendi kendimize şike yaptık bu konuda şöyle ki;

Bu tam olarak doğru değil sözleşmesi mahalli maçların istediğinde oynar diye maddesi var bunu gsbasket'te anlattım diye linç edilmiştim. Bu rezilliğin müsebbipleri de Can Topsakal-Ömer Yalçınkaya-Müge Erdem-Nevriye Yılmaz-Marina Maljkovic'tir yani suçlu allie değil...

Ama şimdi eurocup alındığı için kimse bir şey demez...

Yok üstat yanlışın var biz kendi kendimize şike yaptık bu konuda şöyle ki;

Ama şimdi eurocup alındığı için kimse bir şey demez...

Quigley isterse 100 atsın tek maçtao zaman haindir. Böyle sözleşme mi imzalanır. İmzalayıp marka değerimizin içine edenler zaten Galatasaray'lı değil.

Can Topsakal-Fenerbahçe
Nevriye-Fenerbahçe
Ömer Yalçınkaya-?

İyi bari Quigley'i play off serisinde en azından bize karşı oynatmamışlar bunu yapabilen onu da bir şekilde yapabilirdi bu şubeyi yönetenlerde uyumaya devam etsinler hatta mümkünse böyle yöneteceklerse şubeyi kapatmakta fayda var

İyi bari Quigley'i play off serisinde en azından bize karşı oynatmamışlar bunu yapabilen onu da bir şekilde yapabilirdi bu şubeyi yönetenlerde uyumaya devam etsinler hatta mümkünse böyle yöneteceklerse şubeyi kapatmakta fayda var
aynen zaten tüm sezon boyunca istediği maçlarda oynadı hiç istanbul dışı deplasmana gitmedi ilk aydan sonra

üstat bir de şöyle kupayı getiren kişi quigley oldu rekor kırdı final serisinde arkadaş maç seçti fenerdeyken aralıksız cumhurbaşkanlığı-türkiye kupası-lig normal sezon-playoff-euroleageu oynadı takip edenler bilir...yani son 2 sezonda da adanaya-kayseriyi uçtu arkadaş yani tenezzül etmediği ligimiz ya da anadolu değil bizdik...

Suçlu bence quigley değil bu lakaytlığı fenerde görse orada da yapardı...aziz yıldırım bunu sezon başında 50.000 dolar zam istedi takımı ben kurtarıyorum en fazla kazanan olmalıyım dedi diye yolladı bizde ise moriah jefferson sakatlanınca başta maljkovic denen yelloz olmak üzere can topsakal mal bulmuş mağribi gibi takımı üstüne yapmadıkları kaldı qugileynin...maalesef avrupa maçlarında da çok iyi oynayınca kendilerince haklı çıkmış oldular...maljkovic ile mete budak denen tüyü bitmemiş ergeni gs tv'de izledim 50 tane skandala imza attıkları sezonu çok iyi geçirdiklerini zannediyorlar bilmiyorlar ki arma kaldırıyor o kupaları...yine de hakkını yemeyeyim süper bir 2 ve 3 numara quigley, sezarın hakkı sezara...

@Uğur Güzel herhangi bir baskan adayi ya da yonetim uyesi bu kisileri kulupten temizleyecegine yonelik aciklama yapti mi peki? Neden bu ve bunlar gibi kisiler Galatasaray'a agac gibi kok salmis?
belli çıkar çevreleri var mesela daha önce detaylı yazmıştım galatasarayda gruplar var;

kalamış grubu

ataşehir grubu

fatih hoca gelene kadar florya grubu gibi

bunlar dış çeper

bir içlerinde galatasaray topluluğunu oluşturan dernekler ve vakıflar var,

ankaralılar
cemiyet
1905
sporcular derneği v.s.

en iç çeperde ise liseli-sporcu-alaylı-üniversiteliler var (eğitim vakfı ve rektörlük diyebiliriz hatta hukuk dekanlığı)

çekirdeği ise sicil üye sayısı küçük olan duayenler var işte; kıraçlar-dülgerler-yarsuvatlar-yalmanlar v.s.

zannedildiği gibi usulsüzlük ve yolsuzluk çekirdekte yok bunların böyle şeylere ihtiyacı da yok maalesef rezillikler ve haramzadelikler etki çeperinin dış halkalarına doğru artıyor.

en dış halka yolsuzluk halkası...kalamışa farzı misal giren demirbaş kaybolur...küçükçekmeceye de aynı edavattan sürekli giriş olur ama envantere bir türlü yansımaz...şimdi taçsporun da anasını voleybolcular bellemiş deniyor sürekli düğün varmış...

işte bu tesis müdürlerinin branş menajerleriyle iş tutması fenerde olmaz bir tek bizde var...Mesela Emre Danişmend müdürle beraber her haftasonu yüzlerce kiloluk et partileri yapıyor hayır mangalın başını da bırakmıyor hep ona hep ona bari sadece parasal olarak ye yok etsel olarak da yiyor neymiş dedesi zamanında bizimkilere ali samilere çok yardımcı olmuş...Yani ? şimdi bedel ödeme zamanı mı?

Normalde yönetim kurulları branşları yönetir biz de branş menajerleri hep sabit şube sorumluları değişiyor mesela; emre danişmend geçen aralıkta başkana; "artık hasan beyle olmayacak çok beyfendi gitsin muayehanesine daha genç uyumlu birini getir başkan diyordu" böyle bir şey var mı anasını satayım...

Yahut müge erdem taraftar önderleriyle ilişki içindedir onlara taltif-para gibi aktarımlar yapar önder'e mesela, maddi destek alır kağıt üzerinde değil ama nasıl biliyor musunuz? mesela maaş fazla ödenir bankaya yatar fazla olan para elden çekilir idari menajer de bunu bilgi dahilinde örtülü ödenek olarak kullanır mesela tribün liderlerine italya uçak bilet parası verir yahut ispanyada ikamet eden çok iyi bir galatasaraylı taraftara iaşe olarak gönderilir barcelonada karı kız pandiklesin diye yahut galatasaray tv zarar yazmasın diye bazı mimarlara para verilir o mimarlar bu parayla galatasaray kadın basket takımının avrupa maçına sponsor olur bizim paramızı bize geri öderler yani ha ne olur müge erdemin üniversite arkadaşının işyerinin reklam tanıtımı bedavaya gelirler nasılsa galatasaray paçavra sümme haşa bunlar için neyse az kaldı az daha ittirin iyi ki bugün 2 kelam ettik diye de sabah 5 sularında soluğu savcılıkta alalım asılsız ithamlardan dolayı...neyse ya ben kaçar halim kalmadı....

Oyuncu takımı satmış da o problemin ufak kısmı. Geçen sene Anderson, Loyd, Bone, Whalen'e kadar gider hep mi oyuncu suçlu. Son 4-5 senedir sürekli sene içi oyuncu kaybediyoruz. Değişmeyen tek şey şube yöneticisi ile takım menajerleri.

Üst Alt