#14 José Rodriguez Martinez | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 José Rodriguez Martinez

f89f24ae26cf4448826e4c6ed676893a.jpeg

1621352017824.png

JOSE RODRIGUEZ MARTINEZ

ORTA SAHA

Doğum Tarihi:
16 Aralık 1994
Doğum Yeri: Villajoyosa, İspanya
Oynadığı Takımlar: Real Madrid, Deportivo
Geldiği Takım: Real Madrid
Giriş Yılı: 2015
Sözleşme Süresi: 4 Yıl
Geri Alma Süresi: 30.06.2018
Sözleşme Bitiş Tarihi: 30.06.2019
Boyu: 1.80 m​

Moderatör tarafında düzenlendi:
ho guzel transfer. yabanci siniri da kalkmisken bu hamleleri daha cok yapmaliyiz ama yine de ilk 11`de en az 4 tane eksik varken onceligin bunlara verilmesi sacma.

Bruma'nın üzerindeki baskı Carole ve Jose'de olmayacağı için daha rahat top oynayacaklardır. Bence bu oyuncuların ikisinden de verim alacağız.
Hatta ben şu anda kanat oyuncusu almayacağımızı düşünerek Carole ve Telles arka arkaya bile oynayabilir diyorum.

Nasıl bi futbolcu olduğu hakkında bilgim yok bunu oynadıkça görecez birlikte ama josenin mevcut kadroyu da göz önüne alırsak uzun süre barınamayacağını düşünüyorum.1-2 seneye kiralamaya takım ararız

H.o Onden Di Maria yandan istanbulda dolasan serseri cocuguna benzeyen bir tip aldik umarim bizi yaniltirda serseri cocugu olur Sabriyi dover.

Hayırlısı olsun, umarım çok katkı sağlar.

Ama burda önemli olan Jose'yi Hamza nerede değerlendirmek isteyeceği. Şimdi gidip Melo'nun yerinde kullanırsa çocuğa yazık olur. O mevkide oynarsa herkes bir beklentiye girecek ve Melo'nun yaptıklarını yapamayınca nerden bulmuşlar bu çocuğu vs. gibi yorumlarla çoçuğun kariyerini bitirebilir.

Üst Alt