#14 José Rodriguez Martinez - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 José Rodriguez Martinez

İnşallah o ayağını eline verirler senin.Futbol hayatını bitirirler.Son saniyede şu hareketi yapıyor karakter yoksunu pislik

Niye bu kadar sinirlendin ki, sert girmis ama her hafta kac tane böyle dalan adam var. Zaten hak ettigi kirmizi karti da görmüs.

Ugur'un dedigi gibi bizim Melo'nun da böyle adama dalmalari vardi. Jose'yi taniyoruz hepimiz genelde pisirik yumusak herifin tekiydi, böyle sert girmesi sasirtti beni acikcasi :D

Öyle girilmez. Resmen yüksekten abanarak dalmış. Dokunmszsa bile rakibe faul verilir bu pozisyonda. Dokunduğu anda kariyer bitirir zaten. Basit pozisyon değil kesinlikle.

Niye bu kadar sinirlendin ki, sert girmis ama her hafta kac tane böyle dalan adam var. Zaten hak ettigi kirmizi karti da görmüs.

Ugur'un dedigi gibi bizim Melo'nun da böyle adama dalmalari vardi. Jose'yi taniyoruz hepimiz genelde pisirik yumusak herifin tekiydi, böyle sert girmesi sasirtti beni acikcasi :D

Maçı izlemedim herhalde.Ben de izlemedim de bu girince 3-5 dakika bakayım dedim.3 dakika uzatma verdi hakem,uzatmada adama böyle dalınır mı.Maç 3-1.Daldığı adamı da ciddi sakatladı.Adam sedyelik oldu.Ağlayarak gitti.Zaten hakem de 10 saniye falan oynatıp bitirdi.2-3 dakika yattı yerde adam.Melonun kimseyi bu şekilde sakatladığını ben görmedim.Direk adama daldı.Bir de kaçıyor pislik herif yaptığını biliyor.Ausburglular üstüne yürüdü zaten

Adamı sedyeyle götürdüler diyorum hala bilmeden etmeden konuşanlar var.Hadi işinize bakın.Birisi bizim oyuncuyu böyle sakatlasana ana avrat düz gidersiniz.Ben de giderim

Civelik sen herhalde sadece bu maci izlemissin veya hic mac izlemiyorsun ve bu videoyu gordun bunun gibi onlarca yapan var. Futbol veya baska bir spor oynadigin surece sertlik vardir bu cok normaldir. Bu kadar sinirlenme sinir hastasi olursun mazallah. :D :D

Ya arkadaş siz bu moderatör s.moderatör seviyesine havadan mı geliyorsunuz.Azcık terbiyenizle takılın.Ulan üyeler tahrik etmiyor yönetim kadrosundakiler tahrik ediyor.Zorla ceza mı alalım onu mu istiyorsunuz.Yok istiyorsanız söyleyin birinizi kalaylayayım hem siz hem ben rahatlarız.35 yaşındayım ben azcık ona göre konuş.Orda yazan yaş bi yerimden uydurma değil

Ya arkadaş siz bu moderatör s.moderatör seviyesine havadan mı geliyorsunuz.Azcık terbiyenizle takılın.Ulan üyeler tahrik etmiyor yönetim kadrosundakiler tahrik ediyor.Zorla ceza mı alalım onu mu istiyorsunuz.Yok istiyorsanız söyleyin birinizi kalaylayayım hem siz hem ben rahatlarız.35 yaşındayım ben azcık ona göre konuş.Orda yazan yaş bi yerimden uydurma değil

De Jong'un hareketine daha cok beddua etmen lazim Sayin Civelik. Adamin resmen nefesini kesmis.

De Jong terrible foul on Alonso (Spain Vs Netherlands) - YouTube

Üst Alt