#14 José Rodriguez Martinez - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 José Rodriguez Martinez

Tehlikeli pozisyon gereksiz de ama çok abartılmış bende harbi kırdı sandım adamın ayagini

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaptığı şeyin nelere yol açtığını anlaması açısından.Gerçi beyni olsa son saniyede bitmiş maçta öyle dalmaz adama.Kızdığım nokta o zaten.Maç bitmiş uzatmada öyle girilir mi.Kimbilir kaç ay oynamayacak o adam
Kasıtlı olarak son saniyede sakatlamaz yahu bazen o anki heyecanla garip işler oluyor da Pepe gibi adamın kafasına basan adamlar var yani.

Yine de kimse kimseyi kasten sakatlamak istemez bence.

Sporlarin hepsinde boyle seyler olur ha son dakikaka ha ilk dakika fark etmez. Adam 1 hafta sonra sahada olacaktir bundan kimsesi suphesi olmasin beddua etmeye hic gerek yok :D :D

Kasıtlı olarak son saniyede sakatlamaz yahu bazen o anki heyecanla garip işler oluyor da Pepe gibi adamın kafasına basan adamlar var yani.

Yine de kimse kimseyi kasten sakatlamak istemez bence.

Ya bazı yaftalanmış kasaplar var onları hariç tutuyorum da ben bu adamın bizdeyken böyle bir hamlesini hiç hatırlamıyorum.Ben işte ne gereği vardı diye aşırı kızdım.Hani küme düşme maçı olur şampiyonluk veya kupa maçı olur anlarım.Ben canlı izledim koşa koşa gelip direk atladı.Sakatlamak için yapmamıştır tabiki de öyle de dalınmaz.Belki de yedek kalmanın verdiği hırsla daldı bilemiyorum

Ya bazı yaftalanmış kasaplar var onları hariç tutuyorum da ben bu adamın bizdeyken böyle bir hamlesini hiç hatırlamıyorum.Ben işte ne gereği vardı diye aşırı kızdım.Hani küme düşme maçı olur şampiyonluk veya kupa maçı olur anlarım.Ben canlı izledim koşa koşa gelip direk atladı.Sakatlamak için yapmamıştır tabiki de öyle de dalınmaz.Belki de yedek kalmanın verdiği hırsla daldı bilemiyorum

Jose pısırıgın önde gideniydi bizde. Kaç haftadır yedek adam. 85'de oyuna girmiş. Ben ölmedim mesajı vermek için aşırı hırs yapmış. Kontrolsüzce dalmış. Eğer her sert faul yapanın lisansı elinden alınsaydı EPL'de futbolcu kalmazdı heralde.

Sakatlamak icin yapmadigi ortada. Yanlis sekilde girmis kesinlikle, boyle mudahalelerde artik adama dokunmasa bile serbest vurus veriliyor zaten bildigim kadariyla. Ama ortada kasitli bi durum yok. Muhtemelen hirs yapti, kendini gostermek istedi ama fazla gaza gelmis olacak ki kontrolsuzce daldi.

Olayi abarttigini dusunuyorum sahsen. "Bize yapilsa" konusunda haklisin, Augsburg taraftari olsak söverdik. Ama olayin su yani da var, 3-1 onde oldugun bi macin 90. dakikasinda bile tuttugun takimin oyuncusunun hala prese devam ediyor olmasi seni mutlu etmez miydi? Hele ki bikac haftadir kadroya girememis birisi? Mesela Hamit dun 85'te girip (skorun 5-0 oldugunu dusunsek bile) kopek gibi kossa, bassa memnun olurduk hepimiz.

Sadece hata yapmis cocuk. Yasi daha genc, kesinlikle isteyerek yapmamistir. Gozler tamamen topta.

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

Sakatladığı adamın kaval arkası kasında 14 santimlik yırtık varmış.Allahtan kemikte kırık yokmuş yoksa sezonu kapattırırdı.Ne zaman döneceği belli değil.Herhalde 2-3 ay arası anca döner.DFB sağlam bir ceza kitler 5-10 maç arası umarım

Üst Alt