#14 Martin Linnes - Sayfa 136 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Donkta bu yapildi diye de tepki geldi , artik bazi kliseleri degistirmek lazim

Linnes e 200-300 bin vermezsin ama sonra yedek bek ararsin , alacagin adam da GS askina gelip buraya 300-500 bine oynamaz , yine zarar etmeyim derken bos bedava adama kaptirirsin parayi , tutacagi da muglak

Bonservisliyi dusunmuyorum bile ...

1,5 milyon diyorsun yedek beke 1,5 milyon euro verecek kadar zengin değiliz, 1,1 max 1,150 olmalı.

Kabul ederse .. etmezse iki yol var , ya kabul edeceksin , ya da reddedip yerine adam bakacaksin

Ben yerine alinacak adamin (tutup tutmamasindan bagimsiz) mutlaka kulube daha yuksek fatura cikaracagina eminim

Ama gitsin yerine de bir genc denensin denirse daha makbuldur

Kisaca , para harcanmaz linnes gonderilirse uzulmem ama az vereyim diye adamdan performans alinamaz ise ,o para bosa savrulmustur

ola aina var chelseada bu sene torinoda kiralık oynuyor. Taş gibi topçu mariano gider sorarsın oluruna bakarsin. 2 sene kiralık istesen her türlü verirler.
linnese o kadar para verdikte noldu sezon sonu kabul etmiyoz dersen gidecek bu parayı kiralamaya bir oyuncuya ver daha mantıklı.
linnesi severim şu an en iyi 2. bek oyuncumuz ama gel gelelim elimizdeki oyunculara bulunmaz oyuncu muamelesi yapmaya gerekte yok. Scout bir zahmet araştırıp bulsun

Oynatılmaması takıma ihanet. Yabancı birine izah edemezsin bu durumu. Öyle Barça, Real gibi takımların kaleci rotasyonu gibi bir olay değil bu. Tamam hakem haksızlıklarına ses çıkaralım, ama Fatih hocanın bu çocuğa yaptığı haksızlığa neden susuyoruz? Saksı mı yahu bu adam?

Takimin en iyisiydi galiba.Derbide Mariano-Linnes yapmak zaruri hale geldi ama solu ne yapacagiz bilmiyorum.Kim oynarsa oynasin oradan pozisyon verip gol yiyoruz.

Mariano bu ligin en kaliteli oyun aklı en yüksek bek oyuncusu ama Linnes 'e kesinlikle haksızlık oluyor Mariano bu haldeyken sürekli oynaması

Fatih Terim 'in takımında oyuncu çalışkanlığıyla / kondisyonuyla fark yaratması gerek hızını çok iyi kullanması gerek ama Mariano bu konularda çok geriye gitti bu sene

Beklerimizi Linnes-Nagatomo yapmaktan yanayım ister 3'lü defans oynayalım ister 4 'lü

Takimin en iyisiydi galiba.Derbide Mariano-Linnes yapmak zaruri hale geldi ama solu ne yapacagiz bilmiyorum.Kim oynarsa oynasin oradan pozisyon verip gol yiyoruz.

eren yerine ortasaha oynatalım o da sola daha yakın olsun ve sol beke yardım etsin, bence daha faydalı olur. onyekuru ile de gol aramaya çalışırız. ne de olsa eren oynayınca rakip 15 kişi oynuyor gibi oluyor. ilerideki tüm toplar duvara çarpmış gibi geri dönüyor. illaki biri de gol oluyor

1m eurodan 4 yllık sözleşme yapın bu çocukla. diğerleri gibi yatmaz profosyonel bir futbolcu linnes. ayrıca bek rotasyonu sorunsuz olur yıllarca

Affet bizi, takımın en az maaş alıp, en özverili, her verilen görevi yerine getirip, üzerine kendi mevkini herkesten çok hakettiğin halde bir maç oynatılıp 5 maç kesildin. Gidersen hakkımız helal olsun, seni hep güzel hatırlayacağım. Hakkını yiyenler, adalete ihtiyaç duyar umarım bir gün.

Üst Alt