#14 Martin Linnes - Sayfa 185 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Önce sözleşmesi yenilendi, sonra kadro dışı bırakıldı. Kadroda düşünülmüyorsa eğer baştan sözleşmesi yenilenmemeliydi. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu.
Ama o çok şapşik... Grosskreutza neler söylendi adamın hiçbir suçu yoktu tek başına kaldı adam ben oturduğum yerden maaş almak istemiyorum Annemi özledim almanyaya döneceğim dedi adamı linç ettiler. O da sağ tarafta oynuyordu sonuçta yabancıydı aslında kılları da sarıydı ama adam hiç profesyonel değildi oysa ki sesini çıkarmamış ve oturduğu yerden para almak istememe "onurunu" göstermişti...

Oysa ki Linnes benzer şekilde davranıp kadro dışı kalınca onun para almaya devam etmesi batmıyor galiba grosskreutzun annesi out linnesin güzel karısı ve kuaför arkadaşları in :) başka bir izahatı yok... Yok neymiş çocuklarının okulu Galatasaray'dan daha önemli değilmiş :) Bizim liboş olmaya çalışan çomar ergin taraftar bunun peşinde :)

Linnes tarihimizin en büyük kazaıklarından biri :(

Mustafa Denizli futboldan anlamaz...
Jan Olde Riekerink futboldan anlamaz...
Igor Tudar futboldan anlamaz...
Fatih Terim zaten futboldan hiç anlamaz...

Ama antifriz liboş ergen ruhlu çomar taraftar kisveli seyirci çok bilir :)

Hepsi Önder Özen denen gebeş yüzünden oldu :(

Üstat bence de vasat bir adam 10 üzerinden 5 lakin adam kendini sürekli hazır tutuyor, görev verdiğin anda elinden gelenin en iyisini yapıyor, şu ŞL olayı hariç (ki bence çok da haksız değil) adamın tek bir vukuatı yok. Haa vasat mı vasat, olsa da olur olmasa da olur.
Vasata verilmeyecek para veriyoruz ve oturuyor boş boş... Tek iyi tarafı maaşının düşüklüğüydü onu da arttırdık bizim liboş tayfa helal olsun az bile çomaristanda bu alfa iskandinav ailesi yaşayacaksa milyon eurolar alınmalı diye kendini gömer. Sen kendini göm senin aşağılık kompleksin var ama Galatasaray'ı sen kim köpeksin de küçük düşürüyorsun???

Taraftar destekledi diye %50 zam yapıldı diyorsun yanlış anlamadım değil mi?
Evet zira Mustafa Cengiz'e taraftar dışında destek veren yok içten içe Fatih Terim'e karşı da çok güçsüz kaldık diyen manken sevgilisi yönetim kurulu üyeleri var aktristlerle cicişlerle yat sefası yapıp karısını aldatanlar var ya... Ha onlar işte üstat...

Günay-Albayrak-Recevik-Cansever dışında başkan yalnız bırakılıyor özellikle bu sezon. Okan Böke, Dorukhan Acar ve Kaan Kançal geçen seneki gibi değiller Fatih Hoca'dan rahatsızlar. Bayanlara ve Özmandıracılara filan hiç girmiyorum bile... Taraftar kendine bu yüzden çeki düzen vermeli düşman sevindirmemeliyiz. Linnes de buna dahil üstat...

Son düzenleme:
Mariano ve Nagatomo gibi iki futbol emeklisini bir norvecliye tercih eden hocamiz maalesef tarihe gecmistir. Hata yapacaksa Linnes yapsin kardesim. En azindan ayagindan (!) geleni yapiyordu. Mariano'nun eli adamlarin sirtina saplak atmakla mesgulken Linnes'e laf etmek mantiksiz.

Geçen sezon yaz döneminde forvet almayarak ne kaybettiysek bu sezon Linnes’in sözleşmesini dondurarak kaybedeceğiz gibi gözüküyor.

Bizim şu takımı Linnes ihya edecekse bitmişiz demektir. Messi-Ronaldo veya insanüstü dripling yeteneğinle Mbappe filan değilsen şu takıma gelip direkt takıma seviye atlatmanın imkanı yok. Ha solda Nagatomo'nun yerine tercih ederdim o ayrı. En azından adamda sol bek oynarken bile kendini pozisyona sokma, son vuruş yapma becerisi vardı. Yuto sol bek hücum performansıyla Dirar'a rahmet okutuyor.

bu da olsa hiç bişey değimezdiki. bunun yerine kim kadro dışı kalsa kötü futbol sonrası onun ahı var diye ağlanırdı yine. nagatomo dısarda kalsa japon efendi adamdır savunması daha iyiydi mariano kalsa geriden oyun kuruyordu vsvs diye uzar gider.
edit mariano ve japonun son yıllarıydı 3 5 bişey kazanmalıydık onlardan. hem cezamız var şu olayı yapmadık yapamadık

Üst Alt