#14 Martin Linnes - Sayfa 192 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adamın defansif yönlerinin kötü olduğunu biliyoruz zaten. Önemli olan diğer kısımlarda ne yaptığı. Hiç bir zaman Katı defans-Kafa toplayıcı olmamıştı zaten.

Onunde Fegh denen herif oynadigi icin hucumda pek bir sey yapamadi. Ama yine de ben gayet begendim. Begenmeyen neyini begenmedi onu da soylese iyi olur. Mariano'nun daglara taslara actigi ortalari, defansta rezil rusva olmasini filan ozlediniz herhalde. Su haliyle bile Mariano denen bitikten iyi. Daha da iyi olacaktir. Saracchi de oynamadi ama o cok daha iyi diyenler de elma ile armutu kiyasliyor. Saracchi Linnes'e gore hucum yonunden 2-3 gomlek daha iyi bir oyuncu zaten. Linnes peak performansta oynadigi maclarda bile cok fazla one cikmadi hicbir zaman. Gorev adami iste. Bunu su ana kadar anlamissinizdir diye tahmin ediyorum. Linnes seni ihya etmez ama ne oynayacagini mactan once her zaman bilirsin. Ha ben de isterim daha iyisini de, her istediginiz olmuyor bu hayatta...

Linnes'ten daha iyisi getirilecekse tabiki gonderilsin. Konu Linnes'in ne kadar yeterli olup olmadigi degil. Transfer sezonu baslar baslamaz yeni sozlesme imzaladigin bir oyuncuyu, transferin son gunu kadro disi birakirken, kadroda var olan halen en iyi bek olmasiydi. Bu gercegi sonrasindaki 6 ayda mecburen idrak eden futbol fakiri teknik kadromuz nihayet adami kadroya almistir. Linnes'in oynamasi zorakidir. Ilk firsatta yedege cekilecegide kesindir. Cunku teknik kadromuzun forma adaleti konusunda sifir oldugunu gecmis 2 yilda net bir sekilde gorduk.

Kötü oynasaydı şuan Mariano sene sonuna kadar kalmalı yazacak birkaç kişi vardı burda , kusursuza yakın oynadı tek mesaj yok :D
Dünya piyasasında zerre esamesi okunmayan Mariano ve Nagatomo'nun arkasından ağlayan varsa fazla romantiktir bence. Duygusal bir bağ kurmuştur bu oyuncuların yapamadıkları ortalar ile. Mariano'nun ortalar rakibe çarparken diğeri doğrudan taca veya tribüne yolluyordu topları.

Dün kendini yere bıraksa çat diye penaltı kazandırmıştı Linnes. Onyekuru ve Sekidika ile daha iyi oynayacağından eminim. Adamın önüne yardım etmeyen Feghouli'yi koyarsan (ki sağda en fazla 20 dk oynuyor), savunmayı ön planda tutup fazla çıkmaz.

PCT-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt