#14 Martin Linnes - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yıllardır sabri gibi beceriksiz herif milyonlar kaldırdı bu kulüpten. hem de en kötü oyuncularımızdan biri oldu hep.

hem sabriden kat kat iyi, hem de ucuz.

Hem de KRALLL

editi musap mı yapmış admirim merak ettim gercekten
Herseyi benden biliyorlar yuh size yuh

Martin Linnes: ''Geçen sezonun sonuna doğru takıma önemli bir yardımım olduğunu düşünüyorum. Kazandığımız şampiynluk bugüne kadar yaşadığım en güzel deneyimdi.'

Linnes'in eşi Elisabeth Haugen'den şampiyonlukla ilgili: ''Hiç bu kadar gurur duyduğum bir an yaşamamıştım.''

Linnes: ''Norveç'teki insanlar, benim ne kadar büyük bir takımda oynadığımın farkında olmalı. Galatasaray gerçekten çok büyük bir kulüp. Başka bir yere gitmektense burada kalmayı tercih ederim. Öyle de olacak gibi görünüyor.''

Norveç'in Aftenposten gazetesi Martin Linnes ve eşi Elisabeth Haugen ile bir röportaj yapmış.

Bambaşka bir dünyaya geldik

İstanbul'da da Norveç'teki kadar iyi bir şekilde yaşayabiliyorsunuz.

Norveç'te yaşayanlar benim ne kadar büyük bir takımda oynadığımın farkında olmalı.

1545131911133.png

1545131931401.png

Fatih Terim varsa adaletin olduğu yerde vardır
569762db8685763620cd443a.jpg

Sözlesmesini uzatmayi istiyoruz deniyor, maasi yükseltilecek deniyor ama adam oynamiyor. Niye tam anlamadim. Hele onun pozisyonundaki oyuncuya satmayi isterken Linnesi oynatmamak biraz tuhaf

Hoca feghuliye yaptığı psikolojik baskıyı buna da yapıyor hocamızdan iyi bilecek değiliz bak feg zımba gibi döndü lineste öyle olacaktır muhakkak ki hocamız hakkıyla bilendir

Üst Alt