#14 Martin Linnes - Sayfa 140 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mariano Feghouli ile iyi anlasiyor diye oynamasini anlayisla karsiliyordum ama son haftalarda iyice bozdu.Linnes 11'e girmeli artik yazik oluyor bayagi.

Kral her türlü katkıyı veriyor kulübe
DvQJVf-XgAAxM_P.jpg

Takımda fiziksel durumu en iyi oyuncu imiş,şaşırdıkmı.?hayır... şaşırmadığımız bir diğer konuda futbol allamesi bay terimin yandan çarklı bay göbekli marianoyu oynatması.. eee Galatasarayda disiplinli,iş ahlakı yüksek,kaliteli oyuncu tutunamaz ,nerde ahı gitmiş vahı kalmış futbolcu eskisi varsa baş tacı olur.

Yeni kondisyonerin dayanıklık antrenmanlarında en iyi sonuç olarak Linnes çıkmış
Kaynak:martin linnes

Feghouli-Mariano uyumu bozmak istenmiyor anlıyorum, Mariano 'nun oyun zekasına futbol bilgisine saygı duyuyorum ama Linnes 'e kesinlikle haksızlık yapıyoruz

Bu sene oynadığı her maçta elinden gelenin en iyisini yaptı adam. Üstelik ligde de Şampiyonlar liginde de zorluk düzeyi daha yüksek maçlarda forma bulmasına rağmen Mariano 'nun Rize-Sivas-Konya gibi nispeten "kek" maçlarda oynadığı halde döküldü resmen

Feghouli&Mariano ikilisinin iyi anlaştığını kabul ediyorum ama tam tersine Feghouli&Linnes ikilisi uzun süre birlikte oynarsa birbirlerini çok güzel tamamlayacaklarını da düşünüyorum

Feghouli iyi mücadele ediyor ama çoğu zaman nefesi yetmiyor bunu çok iyi yapan hatta Feghouli yerine de yapacak bir Linnes var elimizde. Feghouli iyi niyetli olduğu belli sahada kendisini ispat etmek için her topa koşuyor sürekli oyunun içinde yer almaya çalışıyor istekli görünüyor ama saha içinde çok daha fazla etkili olabilmesi için bazı görevlerinde arkadaşlarının ona yardım etmesi gerekiyor Linnes bunu çok iyi yapar takımdaki en çalışkan adam

Feghouli mesela eskisi kadar hızlı değil ama Linnes tabanca gibi resmen

Feghouli bekini oyuna sokmayı çok iyi biliyor Linnes 'in bindirmelerinde, ileri çıkışlarında çok daha etkili olmasını sağlayacak adamdır Feghouli

Benim gönlümde sağ kanatta ligin ikinci yarısında Feghouli & Linnes ikilisini izlemek geçiyor Feghouli son zamanlardaki gibi biraz daha içeri gelerek daha takım organizasyonunda rol alacak Linnes çizgide sürekli çalışacak gelecek geri dönecek rolde ama ne olacak bakalım görelim

Bu kabusun ortasında
Umudumun en başında
Beni bırakma, beni bırakma
Zaten yalan olmuş dünya
Yaşanmaz sen olmayınca
Beni bırakma, beni bırakma

Böyle karakterli adamlardan hic bir zaman zarar gelmez. En az 2-3 tane böyle isine saygisi olan, ahlak konusunda hic bir sekilde kusurda bulunmayan futbolcular bulundurmak lazim takimda.

Garibimin kac defa hakkini yediler bir kere bile sesini cikarmadi cizgisini bozmadi. Iyi bir karakter herkese nasip olmuyor iste.

Sözleşmesi uzatılmadı dediğim için sözlükte linç yemiştim. Yahu bu kadar da kör olunmaz... Yabancı sınırı geliyorken bu sarışın vasata kontenjan ayıramayız. Onu da güzel akrabağalarını da iskandinavyada görmeye gidin.

Ağzıyla kuş tutsa da basacağız tekmeyi... Donka da ona da... Bize yıldız yabancı lazım böyle önder özen çakmaları değil...

Üst Alt