#14 Martin Linnes - Sayfa 162 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
hepsinden iyi oldugu gercek haftaya oynamazsa dedigin dogru

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu sezon ceza tehlikesine karşı oyuncu oynatılmadığını hatırlamıyorum.zaten Linnes en son fb maçında oynamış hani sadece bu maça özgü bişey değil.Forma adaleti yok bu takımda.umarım haftaya oynar

Bu sezon ceza tehlikesine karşı oyuncu oynatılmadığını hatırlamıyorum.zaten Linnes en son fb maçında oynamış hani sadece bu maça özgü bişey değil.Forma adaleti yok bu takımda.umarım haftaya oynar
umarim oynar bende oynamasi taraftariyim eger sacma sebeplerse bende karsiyim.

bilerek yedi diye ceza alacak zaten her mac nerden ceza vereceklerini sasiriyolar

Cesitili basit yollarla sari kart alma imkani var. En basitlerinden birisi mesela rakip kontra ataga cikarken orta sahada rakibin formasindan cekip gitmesini engellemek. Al sana mis gibi tertemiz sari kart. Bunu bilerek yedi diye yorumlayamaz kimse, sonucta rakibi durdurmak icin yapiyorsun eylemi.

Muazzam, olduğu yerde ekstra iyi bence hem Mariano hücum performansı Yuto'ya göre daha iyi bu maçta tutmaktan çok atmaya ihtiyacımız var ikisi sahada olmalı. Bu adama bayılıyorum evet a sınıf kalite değil ama asla kalitesinden de şaşmıyor.

Üst Alt