#14 Martin Linnes | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1601989292169.png

MARTIN LINNES

Defans

Doğum Tarihi:
20.09.1991
Doğum Yeri: Kongsvinger, Norveç
Boyu: 1.77 m
Oynadığı Takımlar:
2010-2011 Kongsvinger
2012-2016 Molde FK
Geldiği Takım: Molde FK
Giriş Yılı: 2016
Sözleşme Bitiş Tarihi: 30.06.2021
KAP Bildirimi
Yeni Sözleşme Bildirimi (2019)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hoşgeldin Aslannnn

Not : Gözlerim doldu şu an 1 dakikalık saygı duruşuna davet ediyorum forum üyelerini. Mevlam bizi Sabri'nin şerrinden korusun gazamız mübarek olsun renktaşlarım. Çok bekledik lan..

Son düzenleme:
Hayırlı olsun.Yaklaşık olarak yıllığı ücreti Sabri'nin yarısı,bonservisi de Tarık'ın yarısı.Sudan ucuza diyebiliriz.Bütün maçlarını Fb-Molde maçındaki gibi oynaması dileğiynen.

Allah aşkına artık olsun şu sağ bek işi.

Yine Sabri'ye kalmasın o forma. Amin.

Kalmaz merak etme :D Adı Beşiktaş ile anılırken keşke bize gelse diye yazıp duruyordum. Transfer haberleri çıkınca, ağzıma kilit vurdum totem olsun diye. Bir aksilik çıkıp, gelmezse kursağımızda kalacaktı çünkü. Tabiri caizse yardıracak. Ve itiraf edeyim; bizimkilerden hiç beklemediğim bir transfer hamlesi idi. Çok mutluyum.

Kalmaz merak etme :D Adı Beşiktaş ile anılırken keşke bize gelse diye yazıp duruyordum. Transfer haberleri çıkınca, ağzıma kilit vurdum totem olsun diye. Bir aksilik çıkıp, gelmezse kursağımızda kalacaktı çünkü. Tabiri caizse yardıracak. Ve itiraf edeyim; bizimkilerden hiç beklemediğim bir transfer hamlesi idi. Çok mutluyum.

Ağzından bal damlıyor abi.

Umarım iyi oynar da yıllar sonra bir bek görürüz şu takımda.

Ağzından bal damlıyor abi.

Umarım iyi oynar da yıllar sonra bir bek görürüz şu takımda.

Asıl patlamayı seneye yapar diye düşünüyorum. Mevcut kadro'dan daha kaliteli bir kadro yapısında çok daha farklı oynar bence. Artı ayaklarına hakim, orta yapabilen ve asist özelliği olan bir bek göreceğiz. Yeri geldiğinde gol de atacak. Daha ne isteyelim, bundan iyisi Şam'da kayısı :D

Üst Alt