14 Mayıs 2006 Denizli Zaferi - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

14 Mayıs 2006 Denizli Zaferi

Mayisin her gününde hatiramiz var resmen

ben daha çocuk yaşlardaydım ama hayatımda en mutlu olduğum an olabilir. O dönemler Fener'den her anlamda gerideydik. Müthiş bir psikolojik üstünlükleri vardı. 2 sene üst üste şampiyon oldular. 31.hafta ezerek 4-0 yendiler.

Oradan döndük ve olduk.. Hala o günleri hatırladıkça inanamıyorum. O sene Fener olsaydı belki 6-7 sene üst üste olurlardı.

ben daha çocuk yaşlardaydım ama hayatımda en mutlu olduğum an olabilir. O dönemler Fener'den her anlamda gerideydik. Müthiş bir psikolojik üstünlükleri vardı. 2 sene üst üste şampiyon oldular. 31.hafta ezerek 4-0 yendiler.

Oradan döndük ve olduk.. Hala o günleri hatırladıkça inanamıyorum. O sene Fener olsaydı belki 6-7 sene üst üste olurlardı.

6-7 sene olmasa bile 2008'i kaptırmayabilirlerdi.Her halükarda arayı kapatmamız çok çok zor olurdu ve çok yüksek ihtimalle 4. yıldız şu an onlarda olurdu.

Son sampiyonluklara bakarsak 2014 Nisan'da geldi, 2011 sikeyle gitti

En son 2007'de Mayis'ta champ. oldular

O dönem boş yere küme düşme vb. zorlayacağımıza kupayı bunlardan alıp Trabzon'a vermeyi zorlasaydık.Şimdi 19 değil 18'lerdi ne güzel.

Fb 2010'ları çok kötü geçirdi harbiden.2 şampiyonluk sadece.Şampiyonlar Ligi maçı bile oynayamadılar 2010'larda.

6-7 sene olmasa bile 2008'i kaptırmayabilirlerdi.Her halükarda arayı kapatmamız çok çok zor olurdu ve çok yüksek ihtimalle 4. yıldız şu an onlarda olurdu.

50.000 kişilik yenilenmiş stad vardı, bizim stad harabeydi. 2 senedir şampiyondular ve CL gelirleri falan vardı. Kadroları yıldızlar geçidiydi.

O günden sonra Daum, Anelka,Nobre,Luciano gitti. Appiah da sakatlandı. 2007'de şampiyon olsalar bile asla 2003-2006 etkisi olamadı.

Bizim kadroda epey kötüydü. Saidou,Cihan falan vardı.

Fb ile neredeyse aynı sayıda şampiyonluğumuz var onlar niye böyle anmıyor konuşmuyor diyeceğim herhalde onların dominasyonu eskide kaldığından öyle herhalde.Bu aralar derbilerle yetiniyorlar.
Hala aramizda winner takim ifadesini cozememis arkadaslar goruyorum.

Winwin desek hemen fb yazip 1907 ye gonderirsiniz ama şu mayis bizimdir ifadesini bir kabullenin artik.

50.000 kişilik yenilenmiş stad vardı, bizim stad harabeydi. 2 senedir şampiyondular ve CL gelirleri falan vardı. Kadroları yıldızlar geçidiydi.

O günden sonra Daum, Anelka,Nobre,Luciano gitti. Appiah da sakatlandı. 2007'de şampiyon olsalar bile asla 2003-2006 etkisi olamadı.

Bizim kadroda epey kötüydü. Saidou,Cihan falan vardı.

Biliyorum canım aynen öyle.Fb mali olarak stad ve Fenerium'la çok öne çıkmıştı o dönemde.Ama 6-7 sene üst üste demek de zor.4-5 sene kesin olurdu ama.Fb o dönemki üstünlüğünü aynı oranda başarıya çeviremedi.

2007 sezonu da aynı bu sezon gibiydi.Fb şampiyonluğu garantilediğinde 64 puanı vardı.Haftalarca puan kaybettiler fırsat verdiler bize ve Bjk'ye,iki takım da resmen 100. yıl armağanı verdi Fb'ye o sezon.

Bu final ve 2011 super finaldan sonra hic bir final macindan heyecan basmiyr artik. O iki macta heyecan tavandan asti, artik o heyecan gelmiyor.

Gecen sene sezon sonu da bu sene sezon sonu da gayet fevkalade

2006 gibi bir sezon bir daha asla olmaz herhalde

Super Final tarzi bir son hafta Kadikoy maci denk gelir yine demedi deme

Haklisin hamzacim, ama gecen sene ve bu sene artik o eski heyecan yok. Yani cok iyi hatirliyorum 2011 super finalde 3 gun mac once yatamamistim heyecandan, maca 5 saat kala uyku hapi atip yatmistim, sonra tv actim sampiyonuz diye yazinca 5 dakkika bagirdim.

artik heyecan falan kalmadi final maclarda

Haklisin hamzacim, ama gecen sene ve bu sene artik o eski heyecan yok. Yani cok iyi hatirliyorum 2011 super finalde 3 gun mac once yatamamistim heyecandan, maca 5 saat kala uyku hapi atip yatmistim, sonra tv actim sampiyonuz diye yazinca 5 dakkika bagirdim.

artik heyecan falan kalmadi final maclarda
Hep oyle olsa olmaz ki. O sezonlari ozel ve guzel kilan o

Obur tarafinda da olabilirdik oyle dusun

Üst Alt