#14 Mehmet Topal - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İnşallah Ümite,Hasan a çekmez...

İnşALLAH kardeş ben pek sanmıyom.Çünkü Galatsaray da geçen sen Hakan Şükür çok iyi örnek oluyodu bu tür gençlere,fakat şuan takım kaptanı diye ortalıkta gezen şaklabanlar,bu takımdaki dsiplinsizliklerinin baş nedenidir.Herkes bir itiraz tutturmuş gidiyo hele o Eskişehir maçında yawww yazık,haa tamam hakem bariz hata yapar,hakkını yer itiraz et ama maşALLAH bizim Ayhan efendi top kendinden dışarı çıksa bile itiraz ediyo(bu adam C.Ronaldo kadar iyi futbolcu olsa ne olur koca bi 0.Bu adamlarla biyere gelmek zor.).Bu takımdan bu adamlar gidecek ve bu takımın önü açılacak.

bizi Barış'tan kurtaracak. yanına da sağlam bir önlibero şart.

Mehmet Topal - XXXXX(Appiah gibi bir adam) çok güzel bir ikili olurlar. Ayhan ve ekstradan bir yedek önlibero transferi şart. Meira da zaman zaman oynar.

hiç birşey yapmasa takımın orta sahasına saldırganlık katar.çok yumuşak bir orta sahamız vardı hertha maçında barış-topal ikilisini ve emre güngör'ü sahada görmeyi çok istiyorum.

Hertha maçında Ayhan cezalı olduğu için, Barış'la oynamak zorunda kalacak. Ayhan-Mehmet Topal ikilisi olacaktır çoğu zaman orta sahamız.

mehmet topal turkiyenin gelmis geçmis en iyi defansif orta saha oyuncusu olabilir ama biraz daha çalismasi gerekir yasi daha çok genç

Evet bencede türkiyenin en iyi defansif orta saha oyuncusu olabilir.Ama ofansif yönünü gelistirirse kendisi icin cok iyi olur, tabiki Galatasarayada.;)

Mehmet Topal ofansif olarakta defansif olarakta Ayhan'ı katlar. Mehmet Topal-Barış ikilisine güveniyorum.

Üst Alt