#14 Mehmet Topal - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mehmet Topal maç oynaya oynaya form kazanan bir futbolcu.Form kazanırsada çok önemli bir oyuncu.Bu yüzden Mehmet Topal maçlara çıkmalı.

Takdiri hakeden oyunculardan biri şüphesiz canını dişine takıp oynayan oyunculardan biri helal olsun diyorum başka bişey demiyorum...!!!

çok beğenmedim açıkçası bugün ama göze batan bi hatasıda olmadı, daha dikine ve hızlı oynamayı öğrenmesi lazım..

Bu maçta Lincoln görünen kahraman bide görünmeyen Mehmet Topal diye bi adam vardı ALLAH tan Ayhan yoktu,Topal oynadı muhtesem oynadı helal olsun.Mehmet-Barış çok iyi oynadı orta sahayada dinomoydu ikiside

Acikcasi Baris ve Mehmet'in 90 dk. oynayabileceklerini hic düsünmedim.Tam zamaninda yetistiler.Bu ikisinin dönmesiyle deplasman maclarindan korkmuyorum artik, oynaya oynaya daha iyi olacak ikiside.:)

dün bize alıştığımız topaldan örneklemeler sundu ara sıra.ama halen istenilen ve özlenilen seviyede değil.zamanla form tutacak ve yüzümüzü güldürecektir.

dün bir pozisyon var ki m.topalın maçta oynadığına dua ettim.normalde tsl deki maçlarda ayhan biz duran top kullanırken geride son adam olarak kalıyor.ben bunu hep eleştiriyordum bu sene.allahtan üzerine binen bir pozisyon olmadı buzamana kadar şans eseri.dün panteliç voronin ikilisinin m.topal yerine ayhanı tek yakaladığını düşününsene...

zayıf bir fizik,yavaş bir hız,kısa bacaklar...direk golü yerdik.voronin kendi giderdi muhtemelen ayhanı görünce.ama m.topalı görünce pas bile atamadı.devamındada topu yine kayarak kesti.valla bu hareketi bile yeterdi dünkü maçta.olacak olacak bu çocuktan birşeyler..

Mehmet bi tam formunu yakalasa bence kimse kesemez onu takımdan.Barış da iyi döndü,Ayhan ı da ilk defa beğenmeye başladım.rekabet artmaya başladı takım içinde bu bizi daha iyi yerlere taşıycak.Tabi yine tek tek sakatlanmazlarsa..

Sakatlıktan yein çıkmasına rağmen iyiydi.Maç boyunca takıma ne kadar katkı sağladığını gösterdi.Mehmet'siz hep bir yanımız eksik.

Mehmet bi tam formunu yakalasa bence kimse kesemez onu takımdan.Barış da iyi döndü,Ayhan ı da ilk defa beğenmeye başladım.rekabet artmaya başladı takım içinde bu bizi daha iyi yerlere taşıycak.Tabi yine tek tek sakatlanmazlarsa..

Aman renktaş Allah korusun zaten sakatlıktan kurtulamıyoruz bide tekrar sakatlanmasınlar.Mehmet Topal'ın form kazanması için maç yapması lazım.

orta sahamız Mehmet Topal'sız hiçmiş. yanında Barış olmuş falan farketmeyecek. mükemmel alan kapatıyor. Everton'ın neden ısrar ettiğini şimdi anlıyorum. Fellaini'den bile iyidir.

Üst Alt