14 Takım Düşme Olmasın Dedi


‎14 takım 'Düşme olmasın' dedi

Galatasaray, Ordu, Trabzon ve A.Gücü dışında 14 kulüp, düşme olmaması için TFF'ye dilekçe verdi
 
Cevap: 14 Takım Düşme Olmasın DediBundan benim anladığım 14 takım, biz yarın öbür gün şike yapmayı düşünüyoruz diye bildirmiş TFF'ye.
 
Cevap: 14 Takım Düşme Olmasın Dediböylee bir olaya kalkışanları tarih affetmeyecek.ahlakı-onuru-herşeyi futbolcu satmaktan ve almaktan sayan yöneticiler var olduğu sürece bu ülkenin takımlarımdan bir cacık olmaz (14 takım yöneticileri söylüyorum)beyinlerinizi onlara yoracağınıza alt yapınıza önem verin- stadklardaki eksikleri giderin-kendi futbolcularınıza sahip çıkın.böyle bir düşünceyi ftff kabul edersede rezilliğin daniskası. zamanında ünal reyise laf söyleyen basın, gitsin aynaya baksın yüzlerindeki fb makyajını silsin, ya da dünkü gibi biraz bol sürülsün maça gitsinler.bu sene şart oldu bu 14 takımından ağzını payını vermek.ocak ayı gelsin, ben yönetimden beklerim. adam gibi oyuncular alınırsa forvet-sağ açık-stoper mevkine bizim kimse tutamaz.
 
Cevap: 14 Takım Düşme Olmasın DediKamils ListBeşiktaş · Bursaspor · Eskişehirspor · Fenerbahçe · Gaziantepspor · Gençlerbirliği · İstanbul Büyükşehir Belediyespor · Karabükspor · Kayserispor · Manisaspor · Medical Park Antalyaspor · Mersin İdman Yurdu · Samsunspor · Sivasspor
 
Cevap: 14 Takım Düşme Olmasın Dedibjk, sivas, es-es, fener, gencleri, miy'i anliyorumda.Bursaya, Antepe, Manisaya ne oluyor onu anlamadim. onlarin hic ismi gecmedi, hele Bursanin antep'in cok haklari gitti bu sike yuzunden. Simdi Bursa SL'de olmasa bile buyuk bir ihtimal AL'de olacaklardi, aynisi Antep icin gecerli, bugun buyuk ihtimal AL'delerdi fb sike yapmasa.Ben seneye gørurum UEFA'yi. Iddaaname ciksin, hersey kanitlansin, tff kume dusme yok desin, UEFA tff'nin anasini aglatir. sonra siz destekci klubleride gøruruz.
 
Cevap: 14 Takım Düşme Olmasın DediKüme düşme olmayacakta nasıl olcak beyler ben anlamadım.. Lig aynı takımlarla mı dönecek yoksa sadece bu sene için mi düşme olmasın diyorlar :S
 
Cevap: 14 Takım Düşme Olmasın DediNesiniz sizde karar veriyorsun 14 kulup kume dusme olmasin demis. Cehennemin dibine kadar yolunuz var.
 
Cevap: 14 Takım Düşme Olmasın DediEn başından beri bu mevzulara karşı bizim duruşumuz netti.Hala da öyle çok şükür ki.Ancak buna sevinmek yerine bu kararı kabul eden ve kendine profesyonel kulüp diyen tüm o diğer kuruluşlara yazıklar olsun diyorum.Küme düşme olmayacakta nasıl olcak beyler ben anlamadım.. Lig aynı takımlarla mı dönecek yoksa sadece bu sene için mi düşme olmasın diyorlar :SŞike vs olaylarında küme düşme olmasın diyorlar.
 
Cevap: 14 Takım Düşme Olmasın Dedi19.05.2007 GS fb maçında taraftarın sahaya yabancı madde atmaları cezası: 5 maç seyircisiz oynama

bir hazırlık maçında cemal nalganın başka bir basketçinin formasıyla sahaya çıkması cezası -20 puan

bu ülkede bir halt yiyip cezasını kabul edip çeken ağlama sızlama yapmayan tek kulüp biz miyiz?
 
Cevap: 14 Takım Düşme Olmasın Dediezik edebiyatıyla forma satışlarını patlattılar,kart satısından parayı vurdular,futbolcular kenetlendiler....anlayacagınız bu işten en karlı yine onlar çıktı.bi de ödül gibi duşurmeyecekler.ne anladık ulan bu işten?
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt