14 Takım Düşme Olmasın Dedi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

14 Takım Düşme Olmasın Dedi

Cevap: 14 Takım Düşme Olmasın Dedi

İstediklerini diyebilirler,orda kapı gibi futbolda şiddet yasasıyla UEFA var.

Allah belalarini versin Insallah UEFA bizim federasyona cok agir bir ceza verirde akillanirlar.

Yıldırım Demirören: Bu sene federasyonumuzun çok güzel bir uygulaması var fair play ligi diye. Fakat biz bide şike ligi kurulmasını istiyoruz. sene içinde en çok şike yapan takım en az şampiyon kadar para almalı. Gerçi en çok şike yapan takım zaten şampiyon oluyor ama olsun hayatta en güzel mürşit paradır:D

Takımların demesiyle falan olmaz bu iş. Adalet, hukuk denen birşey var. Savcılar, hakimler mi vericek kararı yoksa cebini koltuğunu düşünen kulüp başkanları mı :).

Aynen 16'yı bulmaları imkansız, kalan 4 takım da vazgeçmez. Bu 14 ise ne olduklarını ilan etmiş olurlar sadece.

16 imza gerekli fikri umarim degişmez MAA'nin

mali 16 derken Ordu ve Ankaragucunun bøyle yapacaklarini sanmiyordu herhalde, yoksa niya 16 desinki?

Galatasaray ve Trabzonu cikar 18'den. etti 16.

Simdi der: Amaaaan bosver, 1-2 klupten ne olacak, 14 olsun bitsin diye.

Cok sereflidir mali.

Hayır 16 ne neye göre 16 onuda anlayamıyorum neden 16

mali 16 derken Ordu ve Ankaragucunun bøyle yapacaklarini sanmiyordu herhalde, yoksa niya 16 desinki?

Galatasaray ve Trabzonu cikar 18'den. etti 16.

Simdi der: Amaaaan bosver, 1-2 klupten ne olacak, 14 olsun bitsin diye.

Cok sereflidir mali.

Bize ve Trabzona yıllardır sürekli oyunlar oynanıyor, sürekli bize zarar verme çabaları var.

Ankaragücü kendi kendini yaktı zaten klup karışık , ne olacakları belli değil ,

bu işin ucunda Ordu'ya yazık olacak.

Şerefli duruş sergileyen her takıma bulaştıkları gibi Ordu'yada bulaşacaklar , ayağını kaydırmaya çalışacaklar.

Umarım Ordu'da , biz ve Trabzonspor gibi bu kirli oyunlarla mücadele edebilecek dirayete sahiptir.

Hazır olun beyler - sırtlanlar etrafımızı sardı. Mücadele ve birlik zamanı.

Trabzon azda olsa adı geçmesine rağmen kararı desteklemiyor

Bursa şampiyonluk şansı var eğer düşme olursa belki şampiyonluk verilecek ama destekliyor.

Forumda Bursalı arkadaşlar çok olmasa çok şey söylerdimde neyse.

Bunun adı nedir ya?

Bunu yapmışken Bank Asya ligini de kapatsınlar bari, nasıl olsa çıkamayacaklar.

Neyse yine de tam öğrenmeden konuşmamak lazım, şimdilik öyle teselli ediyorum kendimi, olamaz heralde böyle bir şey

Bu arada, HAYATIM GALATASARAY, memleketim Orduspor'un bu pisliğe bulaşmaması çok sevindirici. Bursa'ya da sempatim var, bir an önce doğru yola döner inşallah :) :)

Ünal Aysal "kuralları uygulayalım,hukuk dışına çıkmayalım" der basın ve diğer kulüplerce fırsatçı damgası yer; Yıldırım Demirören ve şikeci topluluğu "küme düşme kalksın"(şike serbest olsun) der medyadan ses seda çıkmaz,birçok kesim destek verir.

Doğruları söyleyenler,hukuka inanıp doğruları isteyenler bir elin parmaklarını geçmiyor bu ülkede biz niye konuşuyoruz,neyin savaşını veriyoruz ? Hukukun işlenmesi için talepte bulunsak "20 yıl öncesine gider kupanızı geri alırım ha!" diye üstüne tehdit yiyoruz.

Adaletin bu kadar üst düzey olduğu bir düzen ancak bizim ülkemizde olurdu (!)

Üst Alt