14 Temmuz 2017 Galatasaray Taraftarcık Florya Eylemi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

14 Temmuz 2017 Galatasaray Taraftarcık Florya Eylemi

Emir büyük yerden, şöyle söyleyelim 3-5 çapulcu istiyor diye olmaz maalesef daha önce ulaşılan çapulcu sayısına ulaşırsak o gün edilen büyük lafların içlerinde patlaması gibi bunları da üzeriz ama taraftar olarak o kadar kitlesel olmamız mümkün değil maalesef. Bu adamlar net olarak Galatasaray'ı bitirme projesidir, en azılı Gs düşmanını koy bunların yaptıklarını yapmayı hayal dahi edemez.

Bana laf sokmak egonu ve nefsini tatmin edecekse evet, bendim. :) Bu arada uA demişsin ama hashtagle hiçbir ilgileri de yok. Hatta Twitter sayfalarında Sneijder'e veda mesajı bile yayınlamamışlar.

Ben ilgileri var demedim ki.

O aptal oluşum, kımıl zararlısı oluşum, Galatasaray'a zarar veren ve şuan tamamen AKP'nin emri altında bulunan Dursun yalakası bir gruptur.

Bana laf sokmak egonu ve nefsini tatmin edecekse evet, bendim. :) Bu arada uA demişsin ama hashtagle hiçbir ilgileri de yok. Hatta Twitter sayfalarında Sneijder'e veda mesajı bile yayınlamamışlar.
çoktandır ortada yoklar merak ettik sucuk ticaretine mi girdiler.galatasaray umurlarında değil adamların yoksa dursun mamalarını iyi mi verdi bu sefer

Galatasaray'ın en büyük taraftar oluşumu, yandaş sucukçu tayfa olduğu sürece bu tarz protestolardan bir cacık olmaz olamaz.

Üst Alt