#14 Wilfried Zaha - Sayfa 356 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 Wilfried Zaha

Zaha ve Kerem ikisi de bu sene istediğim seviyede değillerdi, çok içime sinmiyor ikisi de oynadığı zaman. Diğer yandan bakıyorum Zaha 10 gol 5 asist Kerem 15 gol 8 asist üretmiş. Sadece sol kanat rotasyonumuzdaki 2 oyuncu toplam 38 skor katkısı vermiş, çeşitli değerlendirme sayfalarında her ikisi de 7.20 ~ 7.30 arası rating puanı yakalamış

İşin açıkçası ikisinden de beklentim çok daha yüksekti ama baktığım zaman önümüzdeki sene de sol kanat rotasyonunda yine Kerem ve Zaha olsa çok karşı çıkar mıyım? Çok da yangına çevirmem sanırım. Çünkü her ikisinin de şu anda ki hallerinden daha iyi olduklarını biliyorum

İşin açıkçası kanat oyuncularımız Kerem, Barış, Zaha ve Ziyech dörtlüsü ile önümüzdeki sene de devam edilse neden devam edildi şu kanat için bir transfer gerekirdi demem. 10 numara, Merkez Orta Saha ve Sağ Bek transferleri yapılsa geri kalanına sesimi çıkarmam

Ah be ne hayaller kurmuştuk Ali cabbar eşliğinde zaha skills

Ziyech bile vazifesini yaptı ama zaha tam hayal kırıklığı oldu, çeyrek kapasitesini bile göstermedi

Bizi neden sevmedin be..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bugün süre alır mı bilmiyorum ama bir başka bilmediğim şey, mahşer yeri gibi kalabalık Sivasspor kalesi önünde, o hengamede bir şeyler çıkartıp çıkartamayacağı?

Üst Alt