Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

140journos

Tebrik aliyorlarmis baya ama marsmallow Challenge yapanlar kadar degil tabi. Marsmallowcular Porscheu cekti bile

ub.msji

Adamlar hala ünlenemedi, o kadar boş içerik olanlar ikinci filmlerini çekiyor.
Hiç işlerini izlemedim ama konu başlığı bile neden hiçbir zaman "diğerleri" kadar popüler olamayacağını açıklıyor zaten. İnsanları düşünmeye itiyor belli ki bunun yerine onlara hazır bir fikir sunmalı idi ancak öyle alıcı bulabilirler zira, insanlarımız mukayese ve araştırma sonucu fikir edinmiyor, pazardan domates alır gibi bir kanal, kitap vb. ne ise artık iletişim kanalı okuyup orada ona sunulanı kabul ediyor aksi yorucu. Youtube'da fikir mi edineceğiz kardeşş buraya eğlenmeye geliyoz diyecekler olabilir onların da haklılık payı yok değil.

Mehmet Ali Birand'dan sonra bu tür belgeseller konusunda eksik var. Umarım daha fazla içerik üretirler. Birand kadar olmasa bile internete yeni bir soluk kazandırdılar.

İlk bölüm fena olmamış beni en çok şaşırtan, en doğru fikirleri Orkut Işıkmak'ın sunuyor oluşuydu. 2012'de Youtube Türkiye üzerinden başlatılan eğitim serisinin gelinen noktada etkisi var lakin hala bazı videoların neden bu kadar izlendiğini algılayamıyorum, özellikle bazı kanallarda insanların saçma tiplerle, saçma aksanlarla konuşup çektiği aptalca videoların neden izlendiğini hiç anlayamıyorum bunu da biraz nesil geçişine bağlıyorum ki Enes Batur gibi kalitesiz olarak nitelendirebileceğim birisinin bu noktada en üstte olmasını da en iyi bu şekilde mantık temeline oturtabilirim.

İlk bölüm fena olmamış beni en çok şaşırtan, en doğru fikirleri Orkut Işıkmak'ın sunuyor oluşuydu. 2012'de Youtube Türkiye üzerinden başlatılan eğitim serisinin gelinen noktada etkisi var lakin hala bazı videoların neden bu kadar izlendiğini algılayamıyorum, özellikle bazı kanallarda insanların saçma tiplerle, saçma aksanlarla konuşup çektiği aptalca videoların neden izlendiğini hiç anlayamıyorum bunu da biraz nesil geçişine bağlıyorum ki Enes Batur gibi kalitesiz olarak nitelendirebileceğim birisinin bu noktada en üstte olmasını da en iyi bu şekilde mantık temeline oturtabilirim.
yeğenimi okuldan almaya gitmiştim geçen
ilkokuldan çıkan her cocugun elinde telefon vardı şok oldum telefon tablet kullanma yaşı baya düştü izlenme sayılarını buna bağlıyorum.
ayrıca şu video izlenmeli mutlaka

Son düzenleme:
Üst Alt