15/16 Final | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | MS | 26 Mayıs | KUPA BİZİM!!! - Sayfa 148 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

15/16 Final | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | MS | 26 Mayıs | KUPA BİZİM!!!

Antudaki ozellikle Gs rahat 5 inci olacak ve azizin , anlatacaklarimin altindan kalkamazlar basliklarini okuyun , cumaya mutlu baslayin

Daha enteresan bir bilgi var. Bunlar bizimle 5 final oynadı kaybetti diyoruz. Tablo vahim. Ama daha vahimi Türkiye'nin büyük kulüplerinden biri olduğunu iddia eden Fenerbahçe'nin Beşiktaş ve Trabzona karşı da kupada sıfır çekmesi. Beşiktaş ile 3 kere oynayıp finali kaybetmişler. Trabzonla bir kere oynayıp kaybetmişler. Vardır ya 4 büyükler diye bir masal hadi o masalı baz alalım. Sen ezeli rakiplerine yani diğer büyük takımlara karşı çıktığın hiç bir finali kazanamamışsın. Bu nasıl büyük kulüptür insan rakiplerinden bir tane kupa alır be :D

Trabzon'dan kupa aldılar,2013'te 1-0 yendiler finalde,haklarını yemeyelim şimdi. :D

16 final oynamışlar,10 mağlubiyet.Rezil bir istatistik.%38 kazanma yüzdesi.

ADAMLAR.

Cjaj2hGWYAEz3Em.jpg:large

Maç öncesi uçakta bir fotoları vardı o da Denayer'in hesaptaydı.

Denayer dursaydı keşke ben bu kankaları sevdim. :)

Veriler ortada yahu. Ucunda kupa varsa o maçı biz alırız zaten. Takım berbat giderken de burada kupa bizim diyorduk. Seninde hakkını yemeyeyim sende çok söyledin :D

Övünmek gibi olmasın,ilk ben söyledim hatta. :D

Şaka bir yana,vallahi bu rezil ancak bu kadar güzel kapatılabilirdi.Üst üste 3.,totalde 17. Türkiye Kupası,derbi galibiyeti,Avrupa hakkını alıp cezayı çekme.Bütün bir sezonun geri ödemesi oldu resmen. :D

ne güzel bir gündü be ilk derbim takım ne kadar çöp olsada alacağımızdan emindim son 30 dk işkence hariç güzeldi paso sövdük fenere taraftarına herşeyine statda :D

Daha enteresan bir bilgi var. Bunlar bizimle 5 final oynadı kaybetti diyoruz. Tablo vahim. Ama daha vahimi Türkiye'nin büyük kulüplerinden biri olduğunu iddia eden Fenerbahçe'nin Beşiktaş ve Trabzona karşı da kupada sıfır çekmesi. Beşiktaş ile 3 kere oynayıp finali kaybetmişler. Trabzonla bir kere oynayıp kaybetmişler. Vardır ya 4 büyükler diye bir masal hadi o masalı baz alalım. Sen ezeli rakiplerine yani diğer büyük takımlara karşı çıktığın hiç bir finali kazanamamışsın. Bu nasıl büyük kulüptür insan rakiplerinden bir tane kupa alır be :D

Büyüklük kavramı Türkiye'de iyice bir revize edilmeli.Bir kulübün başkanı amigo gibi "en çok kim kimi yendi"diye muhabirle kahvehane muhabbetine kameralar önünde tutuşup,2 dakika içinde hem ağzından köpükler saçıp hem de gülerek ruh hali değişimlerine giriyorsa çok ciddi obsesif kompleksif sorunları vardır.Kulübün başındakinin karakteri kulübün yapısını da az çok belli eder.Beğenmediğimiz Dursun bile şunu yapmaz veya senin deyimin ile Fikrop :D Büyük bütçelerle buraya kadar gelmeleri zaten normal veya ligde ite kaka dizayn usulüyle 2. yapılmaları.Bunu büyük bir lütuf diye sunanların lügatlarında büyüklük kelimesi İslam Çupisel.

ahahha ağustosta bjk ile maç var de mi ?koduğumun kargaları arenadaki maçta sizi destekledim fener şampiyon olsun diye.ama bu maçta size koymayı herşeyden çok istiyorum.o iğrenç övünmelerinizi kıcınıza sokmak dileğiyle.

Üst Alt