15/16 Final | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | MS | 26 Mayıs | KUPA BİZİM!!! - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

15/16 Final | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | MS | 26 Mayıs | KUPA BİZİM!!!

Ciddi yatırım gerek.Fenerbahçe ismine bakma Ülker orası Aziz Yıldırım ve febenin dikili bir taşı yok.Zaten Aziz'in de karıştığı yok öyle; yoksa Obra gibi bir karakterle anlaşamaz.Murat Ülker başkan bir nevi pratikte.Ha o Ülker'in GDO katkılı Fenerbahçe formasını çıkart Galatasaray formasını giydir şu anda EL Kupası Türkiye'de idi :D

Haklısın hocam,tabi ki o kadro bizde olsa EL'yi almıştık bu sezon. :D

Ancak tekrarlıyorum,Galatasaray'ın sağı solu belli olmaz.Hiç şaşırmam Fener'i yener de EL'yi de alırsak.

Haklısın hocam,tabi ki o kadro bizde olsa EL'yi almıştık bu sezon. :D

Ancak tekrarlıyorum,Galatasaray'ın sağı solu belli olmaz.Hiç şaşırmam Fener'i yener de EL'yi de alırsak.

Ben Fblilerin basketbolda bizi küçümsemelerine cidden gülüyorum.Bu birinin şeyiyle gerdeğe girmek misali.Tutmuş Aziz de bunla üstünlük yarışında, oysa sadece seyirci.

Oyuncular = Ülkerspor
Salon : Ülker
Bütçe : Ülker
EL Lisansı : Ülker
İsim : Fenerbahçe

Bunda bile şike yapıyorlar.Yeri yok EL'de Fenerbahçe'nin.Büyük kulübüz diyorlar ya kendilerine,hangi büyük kulüp rekabet için bir kulüple birleşme ihtiyacı duyar ?Galatasaray'ın gözünü seveyim,dalavereci kanaryalar sizi.

Ben Fblilerin basketbolda bizi küçümsemelerine cidden gülüyorum.Bu birinin şeyiyle gerdeğe girmek misali.Tutmuş Aziz de bunla üstünlük yarışında, oysa sadece seyirci.

Oyuncular = Ülkerspor

Bunda bile şike yapıyorlar.Yeri yok EL'de Fenerbahçe'nin.Büyük kulübüz diyorlar ya kendilerine,hangi büyük kulüp rekabet için bir kulüple birleşme ihtiyacı duyar ?Galatasaray'ın gözünü seveyim,dalavereci kanaryalar sizi.

Spor kulübü dedikleri de 7-8 senelik bir geçmiş.Bizim spor kulübü tarihimiz en aşağı 70 seneden başlıyor.Aziz umarım defolur gider.Aziz'i mumla arar bu salaklar.En basiti amatör branş üstünlükleri buhar olur.

Oyuncular = Ülkerspor

90a çaktın abi golü

Spor kulübü dedikleri de 7-8 senelik bir geçmiş.Bizim spor kulübü tarihimiz en aşağı 70 seneden başlıyor.Aziz umarım defolur gider.Aziz'i mumla arar bu salaklar.En basiti amatör branş üstünlükleri buhar olur.

Aslında amatör branşlarda çok akıllı davrandı, daha doğrusu kurnaz.Tüm ihaleyi büyük şirketlere bıraktı ekmeğini yedi.Ülkerspor ile birleşmeleri ciddi başarı tasvip etmesem de.Tabii burada Murat Ülker'in biraz duygusal ve anti profesyonel tutumu da var.Zira bizle birleşmezlerdi.Voleybol'da Acıbadem sponsorluğu vardı bir dönem.Kulübün zenginlerini bağladı bir nevi aktif olarak kulübe.Şimdi basketbolda birleşme aynı şehrin 2 takımı için söz konusu olmayacak diye biliyorum.Bunda da Aziz'in parmağı var.Ülkerspor'un eski oyuncusu Harun Erdenay TBF başkanı yapıldı yine.Tam bizim ülkenin yapısına uygun aslında Aziz : Cazgır,zalim,katakulleci.Galatasaray'ın alamat-i farikası olan kazanma kültürü olmasa şu an sporda korku imparatorluğu kurarlardı.Kısacası biz bu işi bozduk.

Oyuncular = Ülkerspor

bende anlamadım 5kat bütçe farkı var

Oyuncular = Ülkerspor

O nasıl smaçtı öyle pota kırıldı :D

[TABLE="class: tablodis"]
[TR="class: tr32"]
[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"]
ok.gif
M.TOKHAN - 26.05.2016 22:02[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]
[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

bos.gif

gs bu kupayı alırsa süper kupayı da alır. adamlar 2 sezonda 6 kupanın 5 ini almış olacaklar bu gidişle!

[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Yiğit'in zafer çığlıklarını dinlemekle meşgul idim. Fenerbahçe'nin kazandığını sanıyordu :D

5 dk ne diye saydırıyordu,katıldım tabii, en az 10 dk olmalı deyince durdum :D

İyi güldüm ben de yav özellikle maç sonu Aziz'e yüz kaslarım ağrıyor,Joker'e evrildim. Yatayım bari,gevşesin :D...Sezon sonu kupamız hayırlı olsun derken 43 ziyaretçi için şu şekilde noktalamak istiyorum geceyi :

Hahahahahahahaha

Son düzenleme:
ok.gif
ativan - 27.05.2016 00:16[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

bos.gif

Dünyada bu kadar kaybeden takım yok

Zaten genclerin ezici xogunlugu gs li

2030 lar gelsin bu ortaya cıkacsk

Fenerbahce ülkenin 3. Takımı olur

[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

hıncal uluç demişti.90-91 doğumlular Galatasaray'ın geleceği diye....2000de uefa kupasını gören çocuklar bunlar demişti.

ok.gif
ativan - 27.05.2016 00:16[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

bos.gif

Dünyada bu kadar kaybeden takım yok

Zaten genclerin ezici xogunlugu gs li

2030 lar gelsin bu ortaya cıkacsk

Fenerbahce ülkenin 3. Takımı olur

[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

hıncal uluç demişti.90-91 doğumlular Galatasaray'ın geleceği diye....2000de uefa kupasını gören çocuklar bunlar demişti.

Fenerbahçe için ne distopya olur ama :D

Üst Alt