15/16 Final | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | M.S | 26 Mayıs | KUPA BİZİM!!!

Ersin Şen

Aslan Üye
[TABLE="class: tablodis"]
[TR="class: tr32"]
[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"]
ativan - 27.05.2016 00:16[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]
[TR="class: tr32"]
[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

Dünyada bu kadar kaybeden takım yok

Zaten genclerin ezici xogunlugu gs li

2030 lar gelsin bu ortaya cıkacsk

Fenerbahce ülkenin 3. Takımı olur

[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

hıncal uluç demişti.90-91 doğumlular Galatasaray'ın geleceği diye....2000de uefa kupasını gören çocuklar bunlar demişti.
91li Eray Iscan o cocuklardan biri.

Sergen Zeren

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
ahahha ağustosta bjk ile maç var de mi ?koduğumun kargaları arenadaki maçta sizi destekledim fener şampiyon olsun diye.ama bu maçta size koymayı herşeyden çok istiyorum.o iğrenç övünmelerinizi kıcınıza sokmak dileğiyle.
'fener şampiyon olsun diye' bende kafa gitmiş abi.:D kına gecesinin yorgunluğu

Sarp Ekin

10 Numara!
Zaten Uefa kupasını kastetti şikeci başı.

Lanet gelsin Dursun ve Yonetime!
Dayak yiye yiye gideceksiniz!
Doğru sabah haberleri seyrettim,gerçekten yazık hasta bu adam kafayı yemiş artık dikkate almamak gerek,fenerliler bile almıyor antuya göre

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yener Bardan

Şef Gümüş Kıvrım
Valla dün çok güldük, eğlendik, süper bir geceydi çok şükür. Yalnız fb taraftarında ve camiasında infaal var. Bunlar artık futboldan soğumaya başladılar. Kolay değil her sene sonuna kadar gelip kuppaları kaybetmek:-D . Seneye tff bunların gönlünü alabilir ve bir kupa hediye edebilir çünkü çok fena ezik oldular, acımaya ble başladım diyebilirim, tabiki başkanlarına değil. O deliye ne yapılsa azdır. Eksik olma azizzzzz zuhahaha.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mert GÜLMEZ

10 Numara!
Küfür ettiler diye seromoniye cikmadik dedi ya kafama birsey takıldı aga bunlar 2008-2009 besiktasla izmirde kaybettikleri Türkiye kupasinda da seromoniye cikmamislardi yanlış hatirlamiyorsam nede olsa bahane çok bunlarda.

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
Valla dün çok güldük, eğlendik, süper bir geceydi çok şükür. Yalnız fb taraftarında ve camiasında infaal var. Bunlar artık futboldan soğumaya başladılar. Kolay değil her sene sonuna kadar gelip kuppaları kaybetmek:-D . Seneye tff bunların gönlünü alabilir ve bir kupa hediye edebilir çünkü çok fena ezik oldular, acımaya ble başladım diyebilirim, tabiki başkanlarına değil. O deliye ne yapılsa azdır. Eksik olma azizzzzz zuhahaha.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Finalde biz olmazsak alırlar,biz olursak maalesef hiç şansları yok.Onların Kadıköy olayı neyse bu final olayı da bu. :D

Üst Alt