15/16 Final | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | MS | 26 Mayıs | KUPA BİZİM!!! - Sayfa 149 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

15/16 Final | Galatasaray 1-0 Fenerbahçe | MS | 26 Mayıs | KUPA BİZİM!!!

giphy.gif

Bu ne lan :asd22:

Harika valla :hat:

Adam hakli beyler (antu)

"ativan - 27.05.2016 00:00

Ulan buna ezeli rekabet deniyor ya bir de bu komedi

Sen herseyi kaybet her zaman kaybet sonra rekabet olsun

Nerde rekabet "

Adam hakli beyler (antu)

"ativan - 27.05.2016 00:00

Ulan buna ezeli rekabet deniyor ya bir de bu komedi

Sen herseyi kaybet her zaman kaybet sonra rekabet olsun

Nerde rekabet "
bunlarla ve kargalarla yarışmak koyuyo bana.Galatasaray avrupada devlere karşı oynamalı.3-1 den sonra real madridi afallattığı gibi diğerlerine de aynısını yapmalı.cem uzan gelse keşke.ben sıkıldım bu ülkedeki başarılardan.

bunlarla ve kargalarla yarışmak koyuyo bana.Galatasaray avrupada devlere karşı oynamalı.3-1 den sonra real madridi afallattığı gibi diğerlerine de aynısını yapmalı.cem uzan gelse keşke.ben sıkıldım bu ülkedeki başarılardan.

Avrupa'daki başarıları özledim de,yerel başarılardan sıkılmış değilim,her sene ya şampiyon olalım ya kupayı alalım,zevkli oluyor. :D

abi 2 senedir avrupada eziliyoruz,hiç hoş değil.1 sene gitmemek fayda getirdi.bak göreceksin...iyi bi hoca ve doğru yapılanmayla avrupada herşey mümkün olacak.

1 sene gitmemenin en büyük faydası şu,tamamen lige odaklanacağız seneye.Türkiye Kupası'nı da 3 sefer üst üste aldık doyduk,bir süre almasak da tolere edilebilir seneye feda edilebilir.Süper Kupa finalini saymazsak takımın önünde sadece 34 lig maçı var gelecek sezon için.2011-2012'deki gibi bir yapılanmaya gidilebilir,sağlam bir hoca sağlam bir kadro.Beşiktaş istediği kadar stad açsın,son şampiyon olsun,biz gerekenleri yaparsak Bjk en iyi ihtimalle 3. olur.

Bu süreçte hakkın yenmez Sarper.Her zaman kazanacağız dedin, ha biz de dedik mani yazdık falan da, sen bir sembol oldun bu kupada,ayrıca kutluyorum :D

Eyvallah hocam bilmukabele. :D

Takımımı biliyorum çünkü,Avrupa Ligi=Sevilla ise,Türkiye Kupası=Galatasaray. :D

Ancak şu acı gerçekle de yüzleşmeliyiz bence,bugün bizim kadrodan Galatasaray formasını çıkart,Bursaspor forması giydir,Fener 3-4 tane atardı.

Derbi galibiyeti,üst üste 3. kupa tabi ki büyük başarı ancak bu,bütün bir sezonu örtmemeli.

Gelecek sene erkek takımımız da aynı başarıyı tekrarlar mı? :eek:ley:

Ciddi yatırım gerek.Fenerbahçe ismine bakma Ülker orası Aziz Yıldırım ve febenin dikili bir taşı yok.Zaten Aziz'in de karıştığı yok öyle; yoksa Obra gibi bir karakterle anlaşamaz.Murat Ülker başkan bir nevi pratikte.Ha o Ülker'in GDO katkılı Fenerbahçe formasını çıkart Galatasaray formasını giydir şu anda EL Kupası Türkiye'de idi :D

Son düzenleme:
Üst Alt