15/16 Son 32 1.Maç | Galatasaray 1-1 Lazio | MS | 18 Şubat | Tivibu - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

15/16 Son 32 1.Maç | Galatasaray 1-1 Lazio | MS | 18 Şubat | Tivibu

Bu saatten sonra, takımın bu haliyle, en kayda değer ve kestirme hedef kupa zaten. Ancak kazanma mecburiyetiyle o mecrada da elleri ayaklarına dolaşıp çuvallamalarından endişe etmemek elde değil...Kupa yoluyla olmazsa, bu takımın Başakşehir' i filan geçip lig derecesiyle Avrupa kupalarına katılma hakkını elde etmesi çok kolay olmayacak. Muhtemel men cezasını önümüzdeki sezon tamamlayamamak çok büyük yıkım olur.

Her yıl bir öncekinden daha berbat futbola katlana katlana artık hayatımızın can sıkıcı bir unsuru geldi bu spor branşı...

olayin ozeti sudur arkadaslar:

stoperin sol bek
Sag bekin stoper
Defansif orta sahan stoper
Ikinci defansif orta sahada stoper
Sag acigin sag bek
Sol acigin ofansif orta saha
Ofansif orta sahan orta saha
Santraforun sag acik

Yani bugun orijinal pozisyonunda oynayan uc oyuncu vardi sahada.

Muslera, carole ve koray.

Yaziklar olsun bizi bu hale dusurenlere.

Tebrikler güzel yorum :)

La adam donk u beğeniyorum çok istekli dedi siz neyi tartışıyorsunuz daha. Gidin belgesel filan izleyin Çinliler tarlada fare avlıyor National geographic de.

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

cıkarıcağı kadro olsa rahat almıstık ama insan yaslanınca böyle oluyor

muslera
denayer ched balta carole
bilal selçuk
yasin wesley olcan
poldi

Bi sag bek golü önlediyse muazzamdir. Damam.

Son 10 yilin en kaliteli yetenekli olmasi, bizim ne denli malca yönetildigimizin en güzel örnegi zaten. Dedigim gibi önemli olan kistas. Kistas sabriyse fatma nenem de cok iyi sag bek.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Adam Fifa sıralamasında Dünya 1.'si takımın 1-2 sene içinde as stoperi olacak daha mevkisini bilmiyorsun. Son 10 yıl içinde Denayer gibi adamları sürekli alsan zaten bu halde olmazdın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eskiden birbirlerine daha uzak olurlardi.Bu macta daha kompakt oynamisiz.

Cbh2xAvW8AId_IU.jpg

Hersey Melo gittikten sonra basladi....adama senelik 3 milyon vermekten kacindik,seref...iz fenev medyasinin pavali köpek yorumcularinin gazina gelip meloyu yolladik...ondan sonra takim dagildi...medyaya bakin,kimleri övüyorlarsa takimdan onlari yollayacaksin...sabri-umut-burak-selcuk-semih devamli bunlari öven karaktersiz bir medya var...gecen sene melo ya takmislardi bu sene sneijder ve muslera ya takmislar...hainler tarafindan yönetilen GALATASARAY...bizi bu hale düsüren son 2 hoca...ikiside gercek GALATASARAY li degil..takimdaki en hirsli oyuncu sneijder..yerlilerin tikinde bile degil..

Hersey Melo gittikten sonra basladi....adama senelik 3 milyon vermekten kacindik,seref...iz fenev medyasinin pavali köpek yorumcularinin gazina gelip meloyu yolladik...ondan sonra takim dagildi...medyaya bakin,kimleri övüyorlarsa takimdan onlari yollayacaksin...sabri-umut-burak-selcuk-semih devamli bunlari öven karaktersiz bir medya var...gecen sene melo ya takmislardi bu sene sneijder ve muslera ya takmislar...hainler tarafindan yönetilen GALATASARAY...bizi bu hale düsüren son 2 hoca...ikiside gercek GALATASARAY li degil..takimdaki en hirsli oyuncu sneijder..yerlilerin tikinde bile degil..
forumda ..tümüzü yırttık melo gitmesin diye ama millet melo bitmiş yok melo paragöz diye tartışmaya giriyordu melonun gitmesiyle motoru alınmış arabaya döndük hani şu çiçek abbastaki dolmuş varya motorunu söküp bir kenera atmışlardı aynen öyleyiz şu anda ! şu donka verilen parayı aslan parçası meloya verseydik şimdi bu kadar rezil durumda olmazdık melonun ossuruğu bile bu donktan daha kaliteli !!!

Dün akşam taraftar istifa diye protesto etti mi ?

Arap kanallarından izledigim için maç biter bitmez kapattım.Takip etmedim maç sonrasını :)

Son düzenleme:
@Ozan Puki gittin mi
ben dün öğlen buldum doğu üstteydim

kardeşim gittim batı tribünündeydim koregrafi ve sarbinin golünde çoştuk eğlendik ama genel itibariyle mok gibi maç oldu hiç keyif almadım şunu da söyliyeyim burda herkes ultraslana sövüyor ediyor ama diğer taraftarlar bir çoğu kombineli bnuların hepsi çekirdekçi tayfa golde bile bağırmayan herifler var batıdan ikinci girişim bu artık işim olmaz kale arkası ultraslanla maç izliyicem sokarım böyle taraftar zihniyetine ya rezalet yuh bile çekmeyen herifler var

Üst Alt