15/16 Son 32 2.Maç | Lazio 3-1 Galatasaray | M.S | 25 Şubat | TRT 1 - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

15/16 Son 32 2.Maç | Lazio 3-1 Galatasaray | M.S | 25 Şubat | TRT 1

Denizli geldiğinde hem ligde hem avrupada iddaamız devam ediyordu. kadro çok iyi değildi ama iddaamız vardı, Denzili takımın içine etti. Bu gece istifasını vermeli. Bu takım zaten hocasız da ligi 3-7 arasında bitirir. kupa da zaten hoca farkını göremiyoruz. Bu gece bırak, beceremedim,kususra bakmayın de.
Nerden başlasak kardır, 2 ay sonra da pengueni göndeririz.

Çok büyük revizyon şart
Bence şuan ki kadroda satılmayacak oyuncu yok alayı rezalet valla
Sneijder de iyi teklif gelirde satılırsa ben hayır demem şahsen
Ardından da 3lü orta sahaya geçiş yapmamız mantıklı olur

4-3-3 taktiğine uygun iyi bir takım yaratmamız gerekiyor bence

Ama tabii her şeyden önce iyi bir futbol aklı gerekiyor bize ve şuan da bu yok ne yazık ki

Günah keçisi yapmak ağır olur biraz ama o mallığı yapmamalıydı,bu nasıl bir vurdumduymazlıktır,takımın bu sezon en önemli maçı sen son adamken risk alacak bir durum da yokken salak salak hareketler yapıyorsun.

Adamin kafasi cok rahat. Dany de böyleydi, simdiki Donk da böyle.

Bunlarin sorunu ne bilmiyorum ama bu kadar vurdumduymazlik bu kadar rahatlik iyi degil.

CcFg4BxWwAA0lJw.jpg:large

Adamin kafasi cok rahat. Dany de böyleydi, simdiki Donk da böyle.

Bunlarin sorunu ne bilmiyorum ama bu kadar vurdumduymazlik bu kadar rahatlik iyi degil.

İşte o risk aldığı pozisyon taç oldu,o taç da geldi gol oldu,insan yaptığı hareketleri düşünmeli biraz yapmadan önce.Takım maçı orada bıraktı zaten.2-1 gitse belki gol atacaktık bilebilir miyiz?

Valla bize gelen zenci defans oyuncuları böyle oluyor nedense,anlamadım gitti.Saatli bomba hepsi.

Berbat bi kadromuz var gercekten.Su kadroda Muslera,Sneijder ve poldi haric herkes defolmali

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sabah yazmistim. Ulan müneccim gibi adamim :D

kanka bizim kg geldi ama çok sinirliyim ya elim ayağım boşaldı 2-1 iken biraz varlık gösterseler yaslanmasalar bir oyuncu çıkıp melo gibi bir anda maçın kaderini değiştirecek fişeği çaksa hırsı yüklese bu maç dönerdi.

bu turda en çok sinan gümüşü aradık lazio savunma arkasına koşularda başarısız sinan bu işleri iyi yapardı.

Stoper var Koray denayer biri yedek diğeri sağ bek. Bunak daha bunu bile beceremiyor. Neyse ya sovmek istemiyorum bu lanetlere şerefsizler

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O bunagi da ben getirmedim ki?

Bunak 2009 da bjk sivasla cekisirken sampiyon olmus kalan 7 yilin 2 sinde iran ve azeri takimlarini orta sira takimi yaptigindan sezon ortasi kovulmus. 2.ligdeki rizeden kovulmus kalan 3 yil issiz gecirmis adama koca GS i hangi akil emanet etti??

GS dursunun ipinde degil.

Tek santraforunu yerine yenisini alamayacagi zaman satan bir baskan bozuntusu var!! :(

Üst Alt