15/16 YF M:2 | Liverpool 3-0 Villarreal | M.S | 5 Mayıs | TRT 1 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

15/16 YF M:2 | Liverpool 3-0 Villarreal | M.S | 5 Mayıs | TRT 1

Hakem eskilerinin bu pozisyonlarda insanları aydınlatması gerekir. Sorsan bizim hakemler arasında kan çıkar bu pozisyonda :D

Elinde kumanda durdur ileri sar ile değil.

eskiden bize olmustu bi kere aynisi
galiba fatih akyel mi neydi disari kaymisti birebir ayni muhabbet olmustu sonra toroglu ofsayti bozar falan demisti
aradim da bulamadim

Hakem tarafından saha dışına çıkarılmayan oyuncu, o anda oyun alanın içinde kabul edilir. O pozisyonda da öyle oldu.

Son düzenleme:
Bundan sonra tahmin yapmıyacam puki ne desem tersi çıkıyo dün bizim maça kg var dedim gol bile olmadı :D
Bize iki kez kg oynamadım bu sezon biri dün diğeride fb maçında haftasonuda olmayabilir oda sakad mesela sen ne düşünüyosan tersini oyna yada can büyük yada beni takip ed :D serkan şafag ve sarper de bu konuda geleceg vaadeden genjler xd

Hakem eskilerinin bu pozisyonlarda insanları aydınlatması gerekir. Sorsan bizim hakemler arasında kan çıkar bu pozisyonda :D

Elinde kumanda durdur ileri sar ile değil.
Fifa kuralarına baktım şimdi emin olmak için.
Defans oyuncusu bilerek sahayı kale çizgisinin arkasına doğru terk ederse hakemden izin almadan posisyon devam eder ve posisyon sonrası defans oyuncusu uyarılır.
Bilinçsiz terk ederse yani burda olduğu gibi ofsayt olur.

Kaynak fifa. Elde futbolda kural gereği oyunun parçası olarak sayilmadigi için konu yine döndü:)

Üst Alt