#15 Erick Pulgar - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ilk yarida sahanin yildiz benim adima...
girdigimiz tum gol sanslarinda yarisindan fazlasi kendisine ait... nelsson ve marcao nun yuzde yuzluk kafa vuruslarini kaleci muthis celdi. bu ikisi gol oslaydi iki asist yazilmisti pulgar lehine...

kornerlrden de iki sans bulduk biri golluk, iki kornerde de kendisinin imzasi var idi...

golu attigimiz kare de asist berkan tarafindan olsa da , burda oraya pasi muthis derinlemesine geriden atan *pulgar'in kalitesini gosteren ince detay idi... asistin asisti diye yazanlar olur ya, bu da o yonde en iyi ornek bir pas.

ikili mudehalelerde tatli sert hamleleri ,rakibin vucut ve hareket mekanizmalarini rahatsiz eden markaj vari presi ve kosulari, en onemlisi sahada yer tutusu ile beraber topu hemen ayagindan cikarmak istemesi, dogru oyuncuyu dogru zamanlama ile pasla ivedi bulusturmak istemesini son mactaki ilk yarida ve bu macta yine ilk yarida suslemesi ni sahsen fiorentina doneminden biliyordum nacizane... bu baglamda da bu baslik altindaki nacizane ilk gozlem mesajimda bir cok detayina deginmis idim kendisine dair... ilk 11 ciktigi son iki macta kendi klasindan enstentaneler sunmasi tarafimi oldukca memnun etti.

bu macta yine defansta cok yeridne mudehalelerle hem pva'yi hem marcao'yu rahatlatti. soguk kanli pas alis verislerini hem kenar defans cizgimizd yapti hem ortanin ortasindfa ve one dogru yaptigi guzel karelerde imzasinin olmasi ayrica memnuniyet verici idi...

sahsen kendisinin oyununu,kumasini ve potansiyelini bildigimdn bizle kimyasi ve uyumu tutarsa ,beklentileri karsiliyacagini dusunmustum. keske geldigi ilk haftadan oynatilsa idi, taraftarlar bu denli mesafeli yaklasmazdi kim bilir...

sahsim adina ben nacizane olarak bu baslikta kendisi ile anlastigimiz donemdeki -belirttigim yerdeyim kendisine dair.

sans verildiginde yatmaya gelmedigini en azindan su son iki mac ozelinde cabaladigini kimi taraftarlarimiz hissetmis ikna olmussa ne mutlu.

2023 yazinda kontrati sona eriyor-sayet fiore ile uzatmazsa, elbet talibi vardir. sonuc olarak sili milli takiminda banko oynayan bir isim.

2.yari baslamadan tekrardan kendisine dair dusuncelerimi mevcut durumla entegre ederek yorumlamak istedim.

2.yarida sahada olursa bu guzel ve efektif oyununu suslemesine yonelik 1 asist yapmasini diliyorum kendisi adina ve takimimiz adina....

maçı izlemedim ama yorumlara bakılırsa iyi oynamış herhalde. eğer gedsonu alsaydık pulgar'la beraber iyi bir ikili olabilirlerdi ancak bunu beceremedik. o yüzden pulgar transferi gereksiz bi transfer olarak kaldı malesef. hakkında yapılacak olumlu veya olumsuz yorumların bi anlamı yok. taylan ve berkanlan yan yana napabilirsin ki zaten.

yetersiz.

dönüp 2 adım top süremiyor buda diğerleri gibi

ortalama bir performans gösterdi diye beğenecek,kalsın diyecek halim yok

Adamın gideceği yaklaştı seneye kendi takımında oynamak için çabalıyor yoksa bizle ilgisi yok, biz adamı kondisyona getirdik bundan sonra belki faydasını gören görür...

İyi oynadı belki sallamıyor belki hala hazır değil, belki seneye kalırsa çok acayip bir oyun gösterir(melo vari bir oyun bilemem) ancak şuan bakıp gördüğüm durumda yabancının altın değerinde olduğu bu ligde seneye kalmasını da istemem.

Pulgar geçen sezon Serie A'da Fiorentina formasıyla sakatlık ve cezalı olduğu maçlara bir kenara koyacak olursak 31 maça çıkmış. Çoğunda da 90 dakikayı tamamlamış. Bu sezon geçirdiği sakatlık nedeniyle şans bulamamış. Şimdi burada yavaş yavaş eski maç formunu yakalamak üzere. İş işten geçtikten sonra şans bulmaya başladı. Buradan muhtemelen Fiorentina'ya geri döner, eskisi gibi düzenli oynamaya başlar. Mükemmel bir iş yaptık gerçekten de (!)

Iyi kötü oynamasından ziyade ortadan direk ileri attığı paslar bizim ihtiyacımız olanı gösterdi aslında. Birinde Berkan a asist yaptıracak pası attı. Diğerleri sonuçlanmasa bile pozisyon uretmemizi sağladı

Çingenemciler burda mı? İki gol atıp dil çılaran adamı ilah yapıyoruz.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt