#15 Erick Pulgar - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kendisini nacizane, italya ligi ve sili milli takimi ozelinde yakindan takip ettigimden, ilk alindigindaki yorumumdayim. yeni sezonda kalmasini istedigim bir kac oyuncudan biri de kendisi bu baglamda....

bugun de iyidi...saha gorusu,korakor karelerde tatli sert olusu ile iyi toplar kazandi,dagitti. macin en fazla kosan iki oyuncumuzdan biri idi keza...

Vasatı aşamadı bana göre - Ortasahamızda hep berabt adamlar gördüğümüz için bize bir şey varmış gibi gelmiş olabilir.

Ortasahada oynayan iki top sürebilmeli - bzide önünde rakip gören geriye - sağ sol bile yok direkt geri.

Daha iyisine ihtiyaç var.

Makul bir ücretle olabilir yoksa çok ekstrem katkısı yok bence. Son maçlarda kötü değildi ama takıma özlediğimiz Melo etkisi de yapamıyor..

Dediğim gibi son haftalarda oynadığı oyundan memnunum fazlasıyla, hem futbolcu özellikleri hem oyun tarzı Türkiye de oynanan oyuna çok uygun

Fizik olarak toparladığında etkili olabileceğini de gösterdi, yaş müsait sözleşmesi önümüzdeki senenin sonunda bitiyor eğer uygun bir bonservis ile çözülebilecekse ben takımda kalmasında bir sorun görmüyorum

Takımda beyni olan tek adam. Yalnız Van Aanholt değişiği duran topları şu adama bir bırakmadı gitti. Sene sonu eğer Beka Beka alınamayacaksa, bu adam ucuz ise alınsın. Önüne de Erden Timur 10 milyonu basıp Gedson'u koyarsa beyni olan iki topçuyla ortasaha çığır atlar. Gerçi benim gönlümdeki 6-8, tartışmasız olarak Beka Beka- Gedson ikilisidir ki rüya gibi olur.

Pulgar hakkında birde eleştirim var, takım defanstan çıkarken top almaya gitmiyor. İşte burada lazım olan asıl isim bu özelliği sebebiyle Beka Beka.

Üst Alt