15 Mayıs Divan Toplantısı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

15 Mayıs Divan Toplantısı

GÜNDEM:

1-Geçen aya ait toplantı tutanaklarının oya sunulması,

2-Divan Başkanlığına gelen evrakın okunması,

3-Tüzüğümüzün 87/14 maddesi uyarınca Kulüp ve Bağlı ortaklıklarına ait 31 Mart 2017 tarihi itibarıyla düzenlenmiş kesin olmayan mali – idari – sportif özet raporun Yönetim Kurulu tarafından sunulması,

4-Tüzüğümüzün 96/8 maddesi uyarınca 31 Mart 2017 tarihi itibarıyla düzenlenen özet mali – idari – sportif raporla ilgili Denetim Kurulunun tespit ve incelemesi,

5-Gündemin 4.maddesinde sunulan özet rapor ve 5. maddesindeki Denetim Kurulu tespit ve incelemeleri ile ilgili genel görüşme,

6-Güncel konular ve dilekler.

GALATASARAY TV Canlı izle ~ HD Yayın izle | Canlı TV - HD TV İzle

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sarı-Kırmızılı yöneticiler Divan Kurulu Toplantısı'nın yapılacağı otele girerken bir tinerci yanlarına yaklaşarak para istedi. Yöneticiler bu istediği olumsuz cevaplayınca tinerci üstlerine yürüdü.

Bu sırada araya güvenlik araya girerek müdahale etti ve şahsı otelden uzaklaştırdı.

5148939.jpg

5148940.jpg

Son düzenleme:
25 Mart’ta düzenlenen Mali Genel Kurul’da Galatasaray’ın borcu 338 milyon dolar olarak açıklanmıştı. Divan kurulu öncesinde son tablolar güncellendi ve toplam borcun 218 milyon dolara gerilediği öğrenildi.

Mali genel kurul için hazırlanan raporlarda, Riva ve Florya arazilerinin değerlendirilmesi için Milli Emlak’la yapılan sözleşmeden gelen 342 milyon liralık ilk ödeme yansıtılamamıştı. Bu ödeme de şimdi dikkate alındı ve 120 milyon dolarlık bir düşüş sağlandı.

Riva ve Florya’nın değerlendirilmesi kapsamında Milli Emlak ile yapılan anlaşmaya göre önümüzdeki aylarda Galatasaray’ın kasasına 500 milyon lira daha gireceği öğrenildi.
(Futboo)

Abi izlerken, tv den içeri dalıp, ağzını suratını kırmak s... parçalamak istiyorum yaa... Elim ayağım titriyor herifin sıfatını görünce.

Dursun Özbek:İyi bir sezon geçirmedik, hatalardan ders almasını biliriz. Önümüzdeki sezon futbolda çok daha iyi olacak.
Dursun Özbek : Yönetimler beceriksiz olabilir, başarısız da olabilir ancak genel kurulun seçtiği yönetime böyle eleştiri yapılamaz.

J7 PRIME cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eski yöneticiler Abdurrahim Albayrak, Fatih Altaylı ve eski başkan Faruk Süren; Galatasaray Divan Kurulu toplantısına geldi. (@ArslanCumhur)

J7 PRIME cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GÜNDEM:

1-Geçen aya ait toplantı tutanaklarının oya sunulması,

2-Divan Başkanlığına gelen evrakın okunması,

3-Tüzüğümüzün 87/14 maddesi uyarınca Kulüp ve Bağlı ortaklıklarına ait 31 Mart 2017 tarihi itibarıyla düzenlenmiş kesin olmayan mali – idari – sportif özet raporun Yönetim Kurulu tarafından sunulması,

4-Tüzüğümüzün 96/8 maddesi uyarınca 31 Mart 2017 tarihi itibarıyla düzenlenen özet mali – idari – sportif raporla ilgili Denetim Kurulunun tespit ve incelemesi,

5-Gündemin 4.maddesinde sunulan özet rapor ve 5. maddesindeki Denetim Kurulu tespit ve incelemeleri ile ilgili genel görüşme,

6-Güncel konular ve dilekler.

GALATASARAY TV Canlı izle ~ HD Yayın izle | Canlı TV - HD TV İzle

Paylaşım için teşekkür ederiz.

Gayri ihtiyari eksik kalam maddeleri de paylaşalım.

• Yemek arasına erken çıkış için talepler .

• Yemek sonrası servis ve menü hakkında şikayetler

• Havalandırma sistemi hakkında talep ve şikayetler.

• Su adası menü ve fiyatlandırma hakkında şikayetler

• Bir sonraki genel kurul toplantısının aşırı hava sıcaklığı sebebiyle ekim ayına ertelenmesi ( gülüşmeler )

Son düzenleme:
Tam dayaklik bu serefsiz. Insallah linc edilirsin Dursun. 2 senedir bize cektirmedigin aci kalmadi, benzer acilari senin de tatmani istiyorum hem de cani gönülden.

Üst Alt