#15 Milan Baroš [Arşiv] - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#15 Milan Baroš [Arşiv]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #15 Milan Baros

Maalesef sakatlıklar sebebi ile de sakatlıklar olmasa da bence takımda alternatifi olmayan yegane kişi.

O kadar ki yerinde olsam havalara girerdim. Soyunma odasında ardaya -"şu kulunçlarıma bi masaj yapıver bakiim koçum" sabriye -"hişş boş boş ne duruyon olm orda koş abine bi çay kap gel" esintileri olabilir. Neden bu kadar mübalağa yaptım. Çünkü Bay Polat ve Bay sezgin -güya rijkaard istememiş diye- bu takıma alternatif bir forvet daha almamışlardır. Nitekim aldıkları adamların da absürd sakatlıkları çıkması bu işin sanki bir cenabetlik durumu var olduğunu gösteriyor.

Dayan bre yiğidim aman sakatlanayım deme sonra tutarız lyvivin forma reklamını

Maalesef sakatlıklar sebebi ile de sakatlıklar olmasa da bence takımda alternatifi olmayan yegane kişi.

O kadar ki yerinde olsam havalara girerdim. Soyunma odasında ardaya -"şu kulunçlarıma bi masaj yapıver bakiim koçum" sabriye -"hişş boş boş ne duruyon olm orda koş abine bi çay kap gel" esintileri olabilir. Neden bu kadar mübalağa yaptım. Çünkü Bay Polat ve Bay sezgin -güya rijkaard istememiş diye- bu takıma alternatif bir forvet daha almamışlardır. Nitekim aldıkları adamların da absürd sakatlıkları çıkması bu işin sanki bir cenabetlik durumu var olduğunu gösteriyor.

Dayan bre yiğidim aman sakatlanayım deme sonra tutarız lyvivin forma reklamını

Rijkaard istemis. Uzun boylu yabanci bir santrafor istemis tatile gitmeden önce listeyi vermis, öyle gitmis. Bunlar 2. ligden Batdali almislar.

15153234521564147114251.jpg

Sigaraya bu kadar takan taraftar nargileyi görmesin. Baros'a yazık olur, bir iki ay sonra.

Jo yapınca alemci derler :)

sürekli kaybettiğin ezeli rakibine kendi evinde yenildiğin,şampiyonluğa havlu attığın maç ertesinde yaparsan alemcide derler başka birşeyde derler, kimse yapmasın demiyor, bizi ilgilendirmez fakat Jo bunu sürekli yapıyordu, alemci denmesinde kötü birşey yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt