#15 Milan Baros | Arşiv | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#15 Milan Baros | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
profile_milanbaros_b904.jpg

15 MILAN BAROS

Forvet

Doğum Tarihi 1981-10-28

Doğum Yeri Vigantice, Çek Cumhuriyeti

Oynadığı Takımlar 1998-2001 Banik Ostrava, 2002-2005 Liverpool, 2005-2007 Aston Villa, 2007 Olympique Lyonnais, 2008 Portsmouth

Geldiği Takım Olympique Lyonnais

Giriş Yılı 2008

Boyu 184

Kilosu 68

Lakabı Ostrava's Maradona

Bu hafta milli maçta gol atamasa da asistler yapmış galiba ama bizim için gol atması da çok önemli inş. gol orucuna son verir metalist maçında

Milli maçlardan önce kendisini alkentte bir markette alışveriş yaparken yakaladım,çok sıcakkanlı,kendisine bir benzinlikten aldığım Galatasaray bardağını hediye ettim:D:D ama su an gercekten cok formsuz,insallah en kısa zamanda toparlanır..

Transferi ilk aciklandiginda hem sevinmistim hemde uzulmustum. Sevinmemin nedeni o bir dunya yildizi. Uzulmemin nedeni ise gercekler. Barosu cift forvette ikinci forvet olarak oynatmadigin surece full randuman alamassin. Direk forvet oynama kabilliyetinin az olmasida beceriksiz yani cok net pozisyonlari harcamasindan kaynaklaniyo. Buda bizim siztemimize uymuyo. Baros Hagi'li donemimizin Arifi gibi. Hakana surekli yer acan, asist yapan ikinci bir forvet. Ilk geldigi ciddiyetini yakalarsa yine is yapar.

ahh baros ahh.. sende şimdi gecen seneki lincoln durumuna düştün :) gece sene sallayanlar yine sallar ama ben ve benim gibiler yine arkandayız :)

bazı arkadaslar fmyle gercek hayatı karıstırıyolar herhalde onu yolla bunu yolla sunu al bu al bu kadar kolaydı baros kewell meira gbi isimler aslantepe için belli baslı isimlerdir ve aslantepeye gecince daha niceleri gelecektir. formsuz takıma katkısı tartısılır ama hemen asalım keselim yakısmıo

süper bir adam ama oynatamıyoruz.. Adamın özelliği havadan veya yerden defans akrasına koşu yaptığı anlarda pas vermek gerisini kendi yapar. ama onu beceremiyoruz..

PES2009 da Baros a bir toplar atıyorum aynı gerçekteki gibi aldım m direk kaleye girip golü atıyor.. Konya maçını hatırlayın defansı çizgi halinde yakalayınca adam gibi pas gelirse 3 kişi yetişemeden kaleye gider golü çakar.. şu adamı israf ediyoz bu rezil oyunla

Ne Nonda ne Ümit Baros un sol ve sağ bacağı bile olamazlar.Arkadaşlar form düşüklüğü sadece Baros ta yok bütün futbolcular da var Servet hariç.Bunun sebebi de ağır tempo 3 günde bir maç yapıyorlar dinlendirilmeleri gerekir.özellikle MİLAN BAROS un dinlendikten sonra eski gücünü kazandığında ilk haftalardaki performansını gösterecektir eminim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt