15%20Milan%20Baros_B.jpg
15 MILAN BAROS

ForvetDoğum Tarihi
1981-10-28

Doğum Yeri Vigantice, Çek Cumhuriyeti

Oynadığı Takımlar 1998-2001 Banik Ostrava,

2002-2005 Liverpool,

2005-2007 Aston Villa,

2007 Olympique Lyonnais,

2008 Portsmouth

Geldiği Takım Olympique Lyonnais

Giriş Yılı 2008

Boyu 184

Kilosu 68

Lakabı Ostrava's Maradona​
 
Cevap: #15 Milan BarošUlan tam formunu bulmuş gücünü toplamışken sakatlandıi,yine de sana güveniyoruz.Bize bu sene kendisi en az 3 maç kazandırdı eleştirirken bunu unutmayalım
 
Cevap: #15 Milan Barošbugun ben barosun kötü olduğunu düşünmuyorum yeterli desteği alamadı özellikle melo ve elmander nekadar önemliymiş takımın gucu yarı yarıya düştü sanki
 
Cevap: #15 Milan BarošBaros iyi topcu kötü topcu olayı degil olay baros iyi veya kötüde oynuyor degil olay baros gücsüz arkadas gücsüz fizik olmayınca alemi cihan olsan ne yazar.
 
Cevap: #15 Milan BarošBaros'un guc sorunundan ziyade, istikrar sorunu var. Futbolcu mac oynaya oynaya kondisyon ve guc kazanır. Ki Baros hic bir zaman Eneramo yada Mehmet Yıldız gibi vurup yıkan bir santrafor degildi. Baros'u Baros yapan baska özellikleri vardı. Bu özelliklerin bir kısmını az biraz yitirmis olsada, king unvanını hala geri alabilecek potansiyelde. Tek ihtiyacı istikrar, tabi becerebilirse.
 
Cevap: #15 Milan BarošAnlamıyorum bu adama niye bu kadar saygısızlık edildiğini.

Bu yıl başında bu adam oynamıyorken, Elmander'e laf ediliyordu.Sonra Baros ile Elmander oynmaya başladı.Baros, Elmander'i taşıyor oldu.

Şimdi de bakıyorum ki; millet "topçu değil lan bu adam" diyor, defolsun gitsin diyen de var.Helal olsun valla.

Ama eminim ki önümüzdeki maçlarda 2-3 gol atsın herkes "Abi adam king yeaaaa" moduna girecek.
 
Cevap: #15 Milan BarošŞu anda Necati'yi, Baros'a tercih ederim şahsen. Baros kadar sprinter bir oyuncu değil ama pas alışverişinde bulunup, top tutma işini Baros'a nazaran çok daha iyi yapıyor. Baros son yarım saat oyuna girip, yorgun savunmayı çabukluğuyla rahatsız edebilir..
 
Cevap: #15 Milan Barošsana saygı,sana saygımız var.defol demeyeceğim bu yüzden.lütfen git.tatlı bir anı olarak kal hafizalarda.git
 
Cevap: #15 Milan BarošAnlamıyorum bu adama niye bu kadar saygısızlık edildiğini.

Bu yıl başında bu adam oynamıyorken, Elmander'e laf ediliyordu.Sonra Baros ile Elmander oynmaya başladı.Baros, Elmander'i taşıyor oldu.

Şimdi de bakıyorum ki; millet "topçu değil lan bu adam" diyor, s.ktirsin gitsin diyen de var.Helal olsun valla.

Ama eminim ki önümüzdeki maçlarda 2-3 gol atsın herkes "Abi adam king yeaaaa" moduna girecek.Senin mesajin bir ustunde Mete yazmis ya istikrar sorunu diye taraftarin tepkisindeki dengesizlik de ondan. Baros play-off maclarinin yildizi da olabilir, ilk mac sakatlanip veya kart gorup katki hic katki da yapamayabilir. Ortasi olmuyor Baros'ta pek, zaten kotu oynarsa,istedigi toplar gelmezse ya kendini zorlayip sakatlaniyor ya da hakemle tartisiyor.Gelecek yil icin yapilmasi gereken Baros'u kadroda tutup Berbatov, Miccoli, Drogba uclusunden birini almak. Kalirsa yine katkisini yapar seneye, ama ilk onbire yazip planimizi Baros'a gore yapamayiz.
 
Üst Alt