#15 Milan Baroš - Sayfa 131 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bir şerefsiz tarafından kasıtlı şekilde sakatlandıktan bir süre sonra futbola veda etmişti. Kaleciyle karşı karşıya kalınca yaptığın topun dibine girmelerini özledim :/

kalite kalite kalite

tumblr_n4zn63CFP21rh5g90o1_400.jpg

kalite kalite kalite

tumblr_n4zn63CFP21rh5g90o1_400.jpg
Vay vay vay seviyeye bak resmen Allahuekber dağları. Yok yani şu anki takımda, Kewell gibi kesilen ortaları kapatacak bir ayak, Ömer Bayram'ın karate tekniği sergilediği pozisyonların zorunda bile asardı adeta. Baros desen ayrı meziyetlere sahip çok soğukkanlı bir bitirici idi. Lincoln yine aktif takımdaki tüm oyuncuların çalım yeteneğinin toplamına tek başına sahipti ve şut çekebiliyordu inanılmaz şekilde modern olmamasına rağmen.

Vay vay vay seviyeye bak resmen Allahuekber dağları. Yok yani şu anki takımda, Kewell gibi kesilen ortaları kapatacak bir ayak, Ömer Bayram'ın karate tekniği sergilediği pozisyonların zorunda bile asardı adeta. Baros desen ayrı meziyetlere sahip çok soğukkanlı bir bitirici idi. Lincoln yine aktif takımdaki tüm oyuncuların çalım yeteneğinin toplamına tek başına sahipti ve şut çekebiliyordu inanılmaz şekilde modern olmamasına rağmen.
Bir de Arda vardı o hücum hattında. Sanırım bu görüntü Skibbe dönemindeki ankara deplasman serisinden. Efsane 3 maç oynamıştık. Lincoln o sezon sadece ilk devre 2 gol 21 asist yapmıştı.

Benim 2011/12 sezonunun siyah formasi vardi arkasina Baros yazdirmistim. Bir gün Baros yazisi söküldü camasir makinesinde forma yikandiktan sonra, ayni hafta ya da ertesi hafta tam hatirlamiyorum Baros bizden ayrildi. Bu da böyle bir animdir.

Reisi cok severdim, Kadiköy de son saniye o golü atsaydi efsane olacakti.

Lincoln gibi bir 10 no
Baros gibi bir forvet
Kewell gibi bir kalite şuanda ekibimizde bulansa zaten mükemmel olurdu eksik parçalarımız gibi resmen :D

Bir de Arda vardı o hücum hattında. Sanırım bu görüntü Skibbe dönemindeki ankara deplasman serisinden. Efsane 3 maç oynamıştık. Lincoln o sezon sadece ilk devre 2 gol 21 asist yapmıştı.

Rakam biraz yanlis ama o sezon ilk devrede gercekten manyak istatistik kasmisti.

2 gol degil 7 golü vardi daha ilk devrede. Yani 7 gol 14 asist vardi ligde. Ligin ikinci yarisi devamini getirseydi 30 asiste ulasirdi herhalde.

Senin 21 asist Lig+Uefa Kupasini toplarsak ortaya cikiyor ancak.

Rakam biraz yanlis ama o sezon ilk devrede gercekten manyak istatistik kasmisti.

2 gol degil 7 golü vardi daha ilk devrede. Yani 7 gol 14 asist vardi ligde. Ligin ikinci yarisi devamini getirseydi 30 asiste ulasirdi herhalde.

Senin 21 asist Lig+Uefa Kupasini toplarsak ortaya cikiyor ancak.
Tabii tabii bütün kulvarlarda. Zaten ikinci devre 1 gol 1 asist mi ne yapmıştı. Tam bir çöküş. 7 golü olduğunu bilmiyordum 2 diye kalmış aklımda.

Edit: Harbiden 7 golü varmış. 7 gol 21 asist ilk devrede sadece. Uefa+lig maçlarında. Ve uefada benfica-hertha maçlarında falan da şov yapmıştı. Yine de benim favorim 4-2'lik Beşiktaş maçındaki performansı :hat:

Son düzenleme:
Üst Alt