#15 Ryan Henk Donk - Sayfa 120 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#15 Ryan Henk Donk

Hollanda gazeteyle röportaji olmuş

Tudor dönemi hk.
"Benim özel antrenmanlarim bir futbolcu olarak yapmak istemedigin şeylerdi. Koşmak, koşmak ve yine koşmakti. Ama ben kendimi güçlü tuttum ve düşündüm ki: o [Tudor] beni küçümseyemez. Pes etmeyen biri oldugumu göstermek için kendim için ekstra antrenman bile yaptim: kikboks, yüzme ve vücut gelistirme. Kikboks sinirimi kaybetmek için idealdi

Sözleşmemi uzatmak isterim, Istanbuldaki hayatimdan çok memnunum. Ve son aylarda futbol oynamayi da. Galatasaray tabi mükemmel bir kulüp

Ortalama 50 maç yapacağımızı düşünürsek kesinlikle takımda tutulmalı tabi bıraktığı yerden devam etmesi çok önemli ...

Bazı arkadaşlar yine uçmaya başlamış maalesef..
Az daha Avrupa’dan men yiyorduk.. kulüp meteliğe kurşun atıyor.. biz yine hayal aleminde yaşıyoruz.
Transfer bütçemiz maksimum 10 milyon olur..

Donk kim abi söyler misin bana ? Galatasaray'dan büyük mü HAYIR..

Bir devre iyi oynadı ama geçmiş sezonlarda yattı..
Mesele sadece Donk değil ki.. içinde bulunduğumuz ekonomik koşullar fazla transfer yapmaya müsait değil..
Paramız olmadığına göre elimizdeki oyunculardan maksimum verim almaya bakacağız.
Belki acı verici ama geleceğimiz için doğru reçete bu maalesef..

DebGXNAXcAEdft9.jpg

Dehleyin gitsin 33 yaşındaki adam sakatlansa toparlayamaz 2 yıl imzalasan yine zarar,scoutluk ile al 22-24 lük 2 Afrikalı tutarsa 5-10'a satarsın,böyle böyle çark döner işte

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Euro kurunu goz onune alarak artik tl uzerinden anlasma yapma zamani geldi. 2.5 milyon tl yeterli bir ucret olacaktir. Drogba dedigimiz adam 5 milyon euroya oynarken asagi yukari su anki tolganin maasi ile ayni paraya denk geliyor bu rakamlar kabul edilemez rakamlar.
Turkiyede yasiyorsalar tl uzerinden anlasmayi kabul edecekler kabul etmeyen yol alsin

umarım uzatılmaz. Yabancı sınırımız malum zaten. Orta sahaya daha kaliteli biri lazım. Donk yarım dönem işini yaptı evet ama o kadar. 2.5 senenin 2 senesinde sırf zarardı.

Üst Alt