#15 Ryan Henk Donk

Nurullah Fethi

Aslan Üye
Son bir şarkı kaldı kardeş son bir şarkı.

Bitiriyoruz şu lanet sezonu ve senin çok büyük payın var.

Gökhan Gel

Kırmızı Üye
Formsuz zamanında bu kadar kolay hata yapıp ama oyundayken bana bu kadar güven veren başka adam hatırlamıyorum. Melo bu kıvamdaydı ama Hamzaoğlulu yarım sezon ŞL'de her maç patatese bağlıyordu, Donk'a karşı olan dinginliği vermemeye başlamıştı. Bugün yine oyuna girdi dedim yine iyi kötü iki top çeviririz. Top ayağındayken Feghouli ve Belhanda'yla birlikte en rahat olduğum adam olabilir. Tabii top ayağında değilken de Belhanda'yla birlikte en korktuğum. Pazar günü N'diaye kesilip mutlaka Fernando-Belhanda'yla başlamalı. Takımın kalitesinin büyük maç kazanabilecek çapta olmadığı ortada, alırsak Beşiktaş maçı gibi vura kıra kazanacağız yine. Bunun için Donk'tan doğru adam da yok. Pis sertlikte N'diaye'yi bile suya götürür susuz götürür. Her takımın ihtiyacı olan oyunculardan.

Ercan Önder

Aslan Üye
Web sitesi
www.ezikfb.com
bu sene gayet iyiydi önümüzdeki sene de yararı çok olur. Böyle çok mevkili, joker adamları çok seviyoruz. önüne 2 iyi ortasaha buldukmu seneye yine şampiyonuz.

Semih Ağlar

Şef Gümüş Kıvrım
Emre de yok arda da yok. Bu maçta da çirkef irfanla mossoroyu paket et reis

Mustafa Kalpakoglu

Aslan Üye
Üstelik takımın neşe kaynağı, çok ekstra bir özellik. Performansı kadar sempatik ve pozitif bir kişilik.

Semih Ağlar

Şef Gümüş Kıvrım
Donk-Luyindama’yı emre ve ardalı bi odaya kaptmak istiyorum

Danyal Artemis

Portal ve Medya Galeri Sorumlusu
Yönetici
Administrator
Cagne in penaltıda pasi atan adamdı sanırım. Statik oynamasa ayakları iyi çalışkan ve sempatik adam. Herşey bitti dendiğinde küllerinden döndü hocayla birlikte.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt