#15 Ryan Henk Donk - Sayfa 173 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#15 Ryan Henk Donk

Formsuz zamanında bu kadar kolay hata yapıp ama oyundayken bana bu kadar güven veren başka adam hatırlamıyorum. Melo bu kıvamdaydı ama Hamzaoğlulu yarım sezon ŞL'de her maç patatese bağlıyordu, Donk'a karşı olan dinginliği vermemeye başlamıştı. Bugün yine oyuna girdi dedim yine iyi kötü iki top çeviririz. Top ayağındayken Feghouli ve Belhanda'yla birlikte en rahat olduğum adam olabilir. Tabii top ayağında değilken de Belhanda'yla birlikte en korktuğum. Pazar günü N'diaye kesilip mutlaka Fernando-Belhanda'yla başlamalı. Takımın kalitesinin büyük maç kazanabilecek çapta olmadığı ortada, alırsak Beşiktaş maçı gibi vura kıra kazanacağız yine. Bunun için Donk'tan doğru adam da yok. Pis sertlikte N'diaye'yi bile suya götürür susuz götürür. Her takımın ihtiyacı olan oyunculardan.

bu sene gayet iyiydi önümüzdeki sene de yararı çok olur. Böyle çok mevkili, joker adamları çok seviyoruz. önüne 2 iyi ortasaha buldukmu seneye yine şampiyonuz.

Üst Alt