#15 Ryan Henk Donk | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#15 Ryan Henk Donk

1601990209151.png

RYAN HENK DONK

Ön Libero

Doğum Tarihi:
30.03.1986
Doğum Yeri: Amsterdam, Hollanda
Boyu: 1.92 m
Oynadığı Takımlar:
1992-1999 SC Neerlandia (Altyapı)
1999-2005 AVV Zeeburgia (Altyapı)
2005-2006 RKC Waalwijk
2006-2009 AZ Alkmaar
2008-2009 West Bromwich Albion (Kiralık)
2009-2013 Club Brugge KV
2013-2016 Kasımpaşa
Geldiği Takım: Kasımpaşa
Giriş Yılı: 2016
Sözleşme Bitiş Tarihi: 30.06.2021
KAP Bildirimi
Real Betis Kiralık Transfer Bildirimi
Yeni Sözleşme Bildirimi (2018)
Yeni Sözleşme Bildirimi (2020)

3 ay sonra 30 olacak adama sözleşmesinin bitimine 4 ay kala 2.5 Milyon Euro.

Yazık be. Sokağa para atıyorsunuz.

Bonservisi fazla ama faydalı olacağını düşünüyorum.İlk defa 1 topçumuzun konusunu açtım.Düzgün oyna canımı ye Henk kardeş.Utandırma beni.

Hayırlı olsun.

çok afedersin s..yım bundan gelecek hayıra. bu ne lan sözleşmesi sene sonu bitecek 30 yaşındaki adama 2,5 milyon euro vermek ne demek?

Yararlı olacağı iki iki dört. Ancak böyle bi hamle sene başında yapılmalıydı. Öyle bir kadromuz var ki orta sahamız hala zayıf. İpsiz sapsız forvetlerin varsa at gibi orta saha futbolcuların olmak zorunda maalesef. Ayrıca 2.5 milyon euro nedir be birader sezon elden gitmiş kusura bakma Dursun gözümüzü boyayamadın.

Son düzenleme:
Burada da vereyim de örnegi millet sözlesmesi biten adam nasil alinir görsün.

2015 - Tolgay Arslan(24) - 450bin€ BUNDESLIGA
2016 - Ryan Donk (29) - 2,5 Milyon€ SÜPERLIG

İyi transfer, hayırlı olsun. Yalnız yine iyi para götürdüler. Adi herifler sanki babanızın parası. Bunlar sözleşmesinin biteceğinden haberi bile olmayabilir. Hiç mi pazarlık yapmadılar bu nasıl bir kafadır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bonservisi yüzünden adama da baskı oluştu şimdiden. Bu kadar fazla verilmemeliydi, podolski ve donkun bonservis ücreti aynı... Komik. Umarım iyi oynar orta sahaya direnç katar

İyi transfer, hayırlı olsun. Yalnız yine iyi para götürdüler. Adi herifler sanki babanızın parası. Bunlar sözleşmesinin biteceğinden haberi bile olmayabilir. Hiç mi pazarlık yapmadılar bu nasıl bir kafadır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Belki Kasimpasali yöneticiler daha da yüksek bir fiyatla pazarligi acmistir karsimizda nasil olsa enayilerin en enayisi var diye.

Üst Alt